Charakteristika znamení Drak

« ZpětDrak je jedním z nejmocnějších a nejšťastnějších znamení v čínském horoskopu. Jeho vroucné srdce mírni jeho ohnivá a hlučná povaha. Tito lidé jsou štědří, inteligentní a houževnatí, vědí přesně, co chtějí a jsou odhodláni to získat. Drak má přirozeně okouzlující vzhled, který zajišťuje to, že Drak může snadno ovlivnit své vrstevníky a je středobodem pozornosti. Drak je opravdu požehnaný a je předurčen k tomu mít velké štěstí v lásce. Dále má Drak talent pro tvořivost a vedení lidí. Je předurčen k tomu, aby vedl.


Draci mají také dobrou šanci dosáhnout v průběhu svého života velkého majetku, ale nejsou to jenom peníze hmotné statky, co motivuje Draky. To, co Drak opravdu chce, je moc, a věří, že si tu moc zaslouží. Navždy bude hledat způsoby jak svoji moc upevnit. Draci jsou solidní a dobří lídři. Vědí, co je potřeba udělat pro to, aby zůstali na vrcholu. Nikdy není dobrý nápad drakovi křížit cestu, protože se můžete spálit.


Pro inteligentního Draka bude cenou životní lekcí naučit se principy tolerance a soucitu. Být v roli lídra, mohutný a velký, může inspirovat ostatní, ale také to udržuje Draka od toho, aby žil svůj život naplno. Pokud Drak ví, jak dosáhnout rovnováhy na jeho cestě k úspěchu s doceněním i malých věcí, jeho život bude stát za to.


Nejvíce vhodný partner pro Draka jsou Kohout, Opice, Krysa. A nejméně vhodný partner je Pes.


Pozice v čínském horoskopu: 5.


Čínské jméno: Long


Následující úřadující rok: 2024


Směr: východ, jihovýchod


Roční období: jaro


Měsíc: duben


Protějšek západního horoskopu: Beran


Hodina narození: 07:00 až 08:59


Šťastný drahokam: ametyst


Šťastná barva: černá, zlatá


Šťastné číslo: 4, 5, 7


Polarita: Yang (muž)


Element: Dřevo


Pozitivní vlastnosti: vznešený, vroucný, přímý, velkorysý, inteligentní, vůdce, kreativní, charismatický, čestný, mocný, energický, velkodušný


Negativní vlastnosti: nemilosrdný, arogantní, pyšný, netolerantní, náročný, nepružný, okázalý, odsuzující, dogmatický


Ideální povolání: podnikatelé, obchodníci, politici, filozofové, právníci, vojenští důstojníci, manažeři, inženýři, architekti


Nejvíce kompatibilní znamení: Drak, Krysa, Opice, Kohout


Nejméně kompatibilní znamení: Zajíc, Pes


Známe osobnosti v roce Draka: Keanu Reeves, Robin Williams, Tom Jones, John Lennon, Ringo Starr, Al Pacino


 

 
Max

Max

Numerologie, Výklad karet
Nebuďte na důležitá rozhodnutí sami!
Řiďte se šťastnými čísly a usnadněte si život! Volejte 906 704 704! Numerolog Max
jsem na telefonu VOLEJTE
Jasmína

Jasmína

Výklad karet
Okouzlila vás zadaná osoba? Nevíte, co dál?
Ráda vám poradím! Tel.: 906 704 704. Kartářka Jasmína
jsem na telefonu VOLEJTE
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

Čínská astrologie, čínské horoskopy, rady, typy a zajímavosti

 • Čínský rok ohnivé opice 2016

  V roce rudé ohnivé Opice se připravte na hektické tempo

  Osmého února začne podle čínského kalendáře rok rudé ohnivé Opice. Co od něj můžeme očekávat? Rozhodně mnoho příležitostí ve všech směrech, nové nápady a hlavně posun vpřed a to i v takových záležitostech, o kterých byste si netroufli přemýšlet anebo měli pocit, že šance na úspěch u nich není možná. Při vší improvizaci a elánu si však musíte dát pozor na riskování. Jakkoliv je rok Opice příležitostí k dosažení úspěchu, je nutné plánovat a přemýšlet, než se do něčeho pustíte. Příliš hazardní jednání naopak může přinést totální krach. Stejně tak si hlídejte, co slibujete, protože nesplněné sliby anebo nehezká slova na adresu druhých se vám vrátí přesně podle karmických zákonů – a v tomto roce s neobvyklou rychlostí.
  Více »

  autor článku: mm, čínský horoskop

 • Rok 2015 bude ve znamení dřevěné Kozy.

  Rok dřevěné Kozy klepe na dveře

  Přesně 19. února začíná astrologický čínský nový rok. Tentokrát se bude odehrávat ve znamení Kozy a to přesněji dřevěné Kozy. Co nás čeká a nemine podle čínského horoskopu?
  Více »

  autor článku: JOB

 • čínský horoskop 2014 kůň

  Rok dřevěného koně 2014 v čínském horoskopu

  Rok dřevěného koně začíná 31. ledna 2014 a bude trvat do 18. února 2015. Kůň je svou povahou šarmantní, galantní a pozorný. Má smysl pro humor a dokáže pobavit celou svou společnost. Má rád přímé a upřímné jednání, praktický způsob práce a celkovou nezávislost. Je však velmi náladový a křivdy si v sobě nosí velmi dlouho. Rok koně se bude odehrávat přesně v duchu této tradice. Podrobnosti vám prozradí Čínské horoskopy.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop

 • Základy bydlení podle Feng Shui

  Základy bydlení podle Feng Shui

  Plánujete vybavení nového bytu nebo domu a rádi byste se při tom řídili podle prastarého umění Feng Shui, ale nevíte, jak na to? Horoskop.cz vám s tím poradí. V následujícím článku si shrneme několik základních zásad pro bydlení podle Feng Shui, které vám významným způsobem pomohou harmonizovat váš domov.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 • Čínský rok Hada 2013

  Rok černého Hada 2013 v čínském horoskopu

  Podle čínského horoskopu je rok 2013 rokem Hada. Začíná 10. února 2013 a končí 30. ledna 2014. Had je šestým znamením čínského horoskopu a lze jej popsat jako záhadné, intuitivní, introspektivní a rafinované zvíře.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 • čínský horoskop, Feng Shui

  Čínský horoskop přináší Feng Shui rady pro měsíc říjen

  Říjnový kamenem je opál, klenot vzbuzující sympatie a soucit, podporující tok čistých myšlenek a důvěry. Legenda praví, že římský císař Konstantin nosil opál v koruně právě proto, že věřil, že jeho světlo v temnotě ochrání císařskou moc. Ještě starší pověsti dokonce tvrdí, že osoba, která nosí opál, se může stát neviditelnou.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 • Čínský horoskop představuje: Spaní podle feng-šuej

  Spánek patří mezi základní lidské potřeby. Aby byl co nejkvalitnější, měli byste respektovat určité zásady. Čínský horoskop vám poradí, jak k problematice správného spaní přistupuje stará čínská filosofie feng-šuej.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 • Čínský horoskop - rady na jaro

  Čínský horoskop radí, jak si udržet zdraví na jaře

  Chcete být zdraví po celé jaro? Čínská medicína má zaručené rady, co udělat, abyste své zdraví nejenom posílili, ale i udrželi pro další období roku. Čínský horoskop se s vámi o ně podělí. Získejte co nejvíc energie!
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 
 

Partnerská shoda
podle čínského horoskopu
„pán a sluha“

Vaše znamení:

Jaký je Váš element?

Váš Feng Shui element o vás prozradí informace o vaší osobnosti, síle, předpokladech a potřebách. Objevte je!

Zadejte Vaše datum narození:


Co znamená?

Více o Feng Shui »

BAGUA

 

Přejeďte po mapě a objevte Feng Shui v daných oblastech.

Feng Shui