Charakteristika znamení Had

« ZpětTi, kteří se narodili v roce Hada, mají štěstí, co se týče financí, a obvykle mají více než dost peněz na to, aby žili svůj život naplno. Hadi umí spořit, ale zároveň nejsou lakomí. A mají tendenci si nejdříve všechno pořádně obhlédnout a zhodnotit předtím, než něco udělají. Jsou na pohled svůdní a šarmantní, co může vytvářet trochu mylný obraz o těchto lidech, protože jsou to více méně samotářské typy. Had je nesmírně šťastný, pokud může strávit celý den s jeho oblíbenou knížkou, tak ale může být občas chybně označený jako líný, co není pravda.


Had se cítí často nejistě a má tendenci být majetnický žárlivý milenec. To může mít za následek odcizení blízkých přátel a milovaných osob. I přes tyto negativní tendence, Had často dokazuje, že je neodolatelný a okouzlující, a štědrý a milující partner. Mže být trochu nebezpečný, ale jinak je fascinující a chytrý. Jeho intelektuální schopnosti a intuitivní mysl obvykle dostává přednost před logikou ve prospěch citů a instinktů. Normálně se spoléhá na vlastní pocity a intuici, než aby se ptal na názory ostatních. To dělá z Hada dobrého podnikatele, nebo partnera v jakémkoliv podniku, kde je potřeba opatrnost, nebo prozíravost. Hadi jsou také myslitelé, kteří milují žít v hojnosti.


Jsou prudcí, s tendencí k fyzickému vzhledu a kráse. Jsou marnotratní a rychle vznětliví. Snadno se mohou dostat do zbytečných problémů, a to jen proto, že mají tvrdohlavou povahu a odmítají poslouchat konstruktivní rady ostatních. Obecně platí, že Had je velkorysý a laskavý, okouzlující a přitažlivý. Musí se ale naučit být skromný, a více důvěřovat sám sobě. Jakmile si uvědomí, že spokojenost přichází zevnitř, bude spokojenější sám se sebou.


Nejvhodnější partner nebo milenec pro Hada je Opice, Kohout, nebo Buvol. A méně vhodný je Vepř.


Pozice v čínském horoskopu: 6.


Čínské jméno: She


Následující úřadující rok: 2013


Směr: jih, jihovýchod


Roční období: jaro


Měsíc: květen


Protějšek západního horoskopu: Býk


Hodina narození: 09:00 až 10:59


Šťastný drahokam: achát


Šťastná barva: červená, zelená


Šťastné číslo: 5, 6, 9


Polarita: Yin (žena)


Element: Oheň


Pozitivní vlastnosti: inteligentní, logické myšlení, okouzlující, kreativní, soucitný, pozorný, diskrétní, milý


Negativní vlastnosti: majetnický, žárlivý, vypočítavý, úzkostlivý, tvrdohlavý, kritický


Ideální povolání: vědci, astrologové, duchovní rádci, klenotníci, analytici, podnikatelé, letušky, filozofové, manažeři, prodavači


Nejvíce kompatibilní znamení: Had, Buvol, Kohout, Opice


Nejméně kompatibilní znamení: Tygr, Vepř


Známé osobnosti v roce Hada: Kim Basinger, Pierce Brosnan, Abraham Lincoln, Indira Gandhi, Mahatma Gandhi, Bob Dylan, Jesse Jackson, John F. Kennedy

 
Natan

Natan

Numerologie, Výklad karet
Hypotéka! Bojíte se rizika? Zvládnete splácení?
Na vše vám odpovím! Kartář a numerolog Natan na tel.: 906 704 704!
jsem na telefonu VOLEJTE
Jasmína

Jasmína

Výklad karet
Okouzlila vás zadaná osoba? Nevíte, co dál?
Ráda vám poradím! Tel.: 906 704 704. Kartářka Jasmína
jsem na telefonu VOLEJTE
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

Čínská astrologie, čínské horoskopy, rady, typy a zajímavosti

 • Čínský rok ohnivé opice 2016

  V roce rudé ohnivé Opice se připravte na hektické tempo

  Osmého února začne podle čínského kalendáře rok rudé ohnivé Opice. Co od něj můžeme očekávat? Rozhodně mnoho příležitostí ve všech směrech, nové nápady a hlavně posun vpřed a to i v takových záležitostech, o kterých byste si netroufli přemýšlet anebo měli pocit, že šance na úspěch u nich není možná. Při vší improvizaci a elánu si však musíte dát pozor na riskování. Jakkoliv je rok Opice příležitostí k dosažení úspěchu, je nutné plánovat a přemýšlet, než se do něčeho pustíte. Příliš hazardní jednání naopak může přinést totální krach. Stejně tak si hlídejte, co slibujete, protože nesplněné sliby anebo nehezká slova na adresu druhých se vám vrátí přesně podle karmických zákonů – a v tomto roce s neobvyklou rychlostí.
  Více »

  autor článku: mm, čínský horoskop

 • Rok 2015 bude ve znamení dřevěné Kozy.

  Rok dřevěné Kozy klepe na dveře

  Přesně 19. února začíná astrologický čínský nový rok. Tentokrát se bude odehrávat ve znamení Kozy a to přesněji dřevěné Kozy. Co nás čeká a nemine podle čínského horoskopu?
  Více »

  autor článku: JOB

 • čínský horoskop 2014 kůň

  Rok dřevěného koně 2014 v čínském horoskopu

  Rok dřevěného koně začíná 31. ledna 2014 a bude trvat do 18. února 2015. Kůň je svou povahou šarmantní, galantní a pozorný. Má smysl pro humor a dokáže pobavit celou svou společnost. Má rád přímé a upřímné jednání, praktický způsob práce a celkovou nezávislost. Je však velmi náladový a křivdy si v sobě nosí velmi dlouho. Rok koně se bude odehrávat přesně v duchu této tradice. Podrobnosti vám prozradí Čínské horoskopy.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop

 • Základy bydlení podle Feng Shui

  Základy bydlení podle Feng Shui

  Plánujete vybavení nového bytu nebo domu a rádi byste se při tom řídili podle prastarého umění Feng Shui, ale nevíte, jak na to? Horoskop.cz vám s tím poradí. V následujícím článku si shrneme několik základních zásad pro bydlení podle Feng Shui, které vám významným způsobem pomohou harmonizovat váš domov.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 • Čínský rok Hada 2013

  Rok černého Hada 2013 v čínském horoskopu

  Podle čínského horoskopu je rok 2013 rokem Hada. Začíná 10. února 2013 a končí 30. ledna 2014. Had je šestým znamením čínského horoskopu a lze jej popsat jako záhadné, intuitivní, introspektivní a rafinované zvíře.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 • čínský horoskop, Feng Shui

  Čínský horoskop přináší Feng Shui rady pro měsíc říjen

  Říjnový kamenem je opál, klenot vzbuzující sympatie a soucit, podporující tok čistých myšlenek a důvěry. Legenda praví, že římský císař Konstantin nosil opál v koruně právě proto, že věřil, že jeho světlo v temnotě ochrání císařskou moc. Ještě starší pověsti dokonce tvrdí, že osoba, která nosí opál, se může stát neviditelnou.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 • Čínský horoskop představuje: Spaní podle feng-šuej

  Spánek patří mezi základní lidské potřeby. Aby byl co nejkvalitnější, měli byste respektovat určité zásady. Čínský horoskop vám poradí, jak k problematice správného spaní přistupuje stará čínská filosofie feng-šuej.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 • Čínský horoskop - rady na jaro

  Čínský horoskop radí, jak si udržet zdraví na jaře

  Chcete být zdraví po celé jaro? Čínská medicína má zaručené rady, co udělat, abyste své zdraví nejenom posílili, ale i udrželi pro další období roku. Čínský horoskop se s vámi o ně podělí. Získejte co nejvíc energie!
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 
 

Partnerská shoda
podle čínského horoskopu
„pán a sluha“

Vaše znamení:

Jaký je Váš element?

Váš Feng Shui element o vás prozradí informace o vaší osobnosti, síle, předpokladech a potřebách. Objevte je!

Zadejte Vaše datum narození:


Co znamená?

Více o Feng Shui »

BAGUA

 

Přejeďte po mapě a objevte Feng Shui v daných oblastech.

Feng Shui