Charakteristika znamení Králík

« ZpětLidé narozeni v roce Králíka jsou plaší, ale atraktivní. Králík je velmi populární a má kolem sebe širokou skupinu přátel a rodinných příslušníků. Je velmi soucitný a bude ochraňovat ty, které má rád. Pokud jde o romantiku, Králík je sentimentálni, co zapříčiňuje to, že si vztahy moc idealizuje. Citlivý králík dává často partnerovi ze sebe víc, než je zdravé.


Nicméně pokud Králík ztrácí pevnou půdu pod nohama, jeho přátelé a rodina ho podpoří a pomohou mu vrátit se do normálu. Králík je poměrně křehký a proto potřebuje mít dobré základy, aby se mu dařilo. Pokud nemá dostatek podpory ve své rodině, nebo přátelích, nezvládne jakýkoliv sebemenší problém. Emocionální problémy mohou zapříčinit u Králíka doslova nemoc.


Nemá rád hádky a konflikty, snaží se udělat všechno, aby se tomu vyhnul. Králík může mít také často pesimistickou náladu, a může se zdát, že v tom momentě uvízl na mrtvém bodě. Často se také snaží skrýt svou nejistou povahu. Králík působí až nezaujatě, co se týče jeho problémů. Pokud najde někoho, kdo se nebude snažit zneužít jeho citlivou a jemnou povahu, mohou spolu tvořit milující a starostlivý pár. Králík touží nejvíc po zabezpečení, ze kterého vyplývá i bezpečnost.


Nejlepším partnerem pro Králíka jsou Pes, Ovce a Vepř. Méně vhodným partnerem je Kohout.


Pozice v čínském horoskopu: 4.


Čínské jméno: Tu


Následující úřadující rok: 2023


Směr: východ


Roční období: jaro


Měsíc: březen


Protějšek západního horoskopu: Ryby


Hodina narození: 05:00 až 06:59


Šťastný drahokam: perla


Šťastná barva: růžová, zelená


Šťastné číslo: 3, 4, 5


Polarita: Yin (žena)


Element: Dřevo


Pozitivní vlastnosti: soucitný, milující, taktní, slušný, pohostinný, starostlivý, diplomatický


Negativní vlastnosti: citlivý, nerozhodný, upovídaný, naivní, plachý, emotivní, důvěřivý


Ideální povolání: zaměstnanci nemocnice, dobrovolníci, diplomati, lékaři, psychiatři, terapeuti, manažeři, herci, zpěváci, duchovní


Nejvíce kompatibilní znamení: Králík, Vepř, Ovce, Pes


Nejméně kompatibilní znamení: Drak, Kohout


Známe osobnosti v roce Králíka: Whitney Houston, Jet Li, Kate Winslet, Brad Pitt, Drew Barrymore, Bob Hope, Michael Keaton, Brigitte Nielsen, Jane Seymour, Frank Sinatra, Albert Einstein, Queen Victoria, Walt Whitman, Ingrid Bergman

 
Emanuela

Emanuela

Minulé životy a karma, Práce s kyvadlem, Reiki na dálku, Výklad karet
Nerozumíte si s vlastním potomkem?
Pomohu vám získat jeho důvěru! Kartářka Ramona na tel.: 906 704 704!
jsem na telefonu VOLEJTE
Natan

Natan

Numerologie, Výklad karet
Hypotéka! Bojíte se rizika? Zvládnete splácení?
Na vše vám odpovím! Kartář a numerolog Natan na tel.: 906 704 704!
jsem na telefonu VOLEJTE
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

Čínská astrologie, čínské horoskopy, rady, typy a zajímavosti

 • Čínský rok ohnivé opice 2016

  V roce rudé ohnivé Opice se připravte na hektické tempo

  Osmého února začne podle čínského kalendáře rok rudé ohnivé Opice. Co od něj můžeme očekávat? Rozhodně mnoho příležitostí ve všech směrech, nové nápady a hlavně posun vpřed a to i v takových záležitostech, o kterých byste si netroufli přemýšlet anebo měli pocit, že šance na úspěch u nich není možná. Při vší improvizaci a elánu si však musíte dát pozor na riskování. Jakkoliv je rok Opice příležitostí k dosažení úspěchu, je nutné plánovat a přemýšlet, než se do něčeho pustíte. Příliš hazardní jednání naopak může přinést totální krach. Stejně tak si hlídejte, co slibujete, protože nesplněné sliby anebo nehezká slova na adresu druhých se vám vrátí přesně podle karmických zákonů – a v tomto roce s neobvyklou rychlostí.
  Více »

  autor článku: mm, čínský horoskop

 • Rok 2015 bude ve znamení dřevěné Kozy.

  Rok dřevěné Kozy klepe na dveře

  Přesně 19. února začíná astrologický čínský nový rok. Tentokrát se bude odehrávat ve znamení Kozy a to přesněji dřevěné Kozy. Co nás čeká a nemine podle čínského horoskopu?
  Více »

  autor článku: JOB

 • čínský horoskop 2014 kůň

  Rok dřevěného koně 2014 v čínském horoskopu

  Rok dřevěného koně začíná 31. ledna 2014 a bude trvat do 18. února 2015. Kůň je svou povahou šarmantní, galantní a pozorný. Má smysl pro humor a dokáže pobavit celou svou společnost. Má rád přímé a upřímné jednání, praktický způsob práce a celkovou nezávislost. Je však velmi náladový a křivdy si v sobě nosí velmi dlouho. Rok koně se bude odehrávat přesně v duchu této tradice. Podrobnosti vám prozradí Čínské horoskopy.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop

 • Základy bydlení podle Feng Shui

  Základy bydlení podle Feng Shui

  Plánujete vybavení nového bytu nebo domu a rádi byste se při tom řídili podle prastarého umění Feng Shui, ale nevíte, jak na to? Horoskop.cz vám s tím poradí. V následujícím článku si shrneme několik základních zásad pro bydlení podle Feng Shui, které vám významným způsobem pomohou harmonizovat váš domov.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 • Čínský rok Hada 2013

  Rok černého Hada 2013 v čínském horoskopu

  Podle čínského horoskopu je rok 2013 rokem Hada. Začíná 10. února 2013 a končí 30. ledna 2014. Had je šestým znamením čínského horoskopu a lze jej popsat jako záhadné, intuitivní, introspektivní a rafinované zvíře.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 • čínský horoskop, Feng Shui

  Čínský horoskop přináší Feng Shui rady pro měsíc říjen

  Říjnový kamenem je opál, klenot vzbuzující sympatie a soucit, podporující tok čistých myšlenek a důvěry. Legenda praví, že římský císař Konstantin nosil opál v koruně právě proto, že věřil, že jeho světlo v temnotě ochrání císařskou moc. Ještě starší pověsti dokonce tvrdí, že osoba, která nosí opál, se může stát neviditelnou.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 • Čínský horoskop představuje: Spaní podle feng-šuej

  Spánek patří mezi základní lidské potřeby. Aby byl co nejkvalitnější, měli byste respektovat určité zásady. Čínský horoskop vám poradí, jak k problematice správného spaní přistupuje stará čínská filosofie feng-šuej.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 • Čínský horoskop - rady na jaro

  Čínský horoskop radí, jak si udržet zdraví na jaře

  Chcete být zdraví po celé jaro? Čínská medicína má zaručené rady, co udělat, abyste své zdraví nejenom posílili, ale i udrželi pro další období roku. Čínský horoskop se s vámi o ně podělí. Získejte co nejvíc energie!
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 
 

Partnerská shoda
podle čínského horoskopu
„pán a sluha“

Vaše znamení:

Jaký je Váš element?

Váš Feng Shui element o vás prozradí informace o vaší osobnosti, síle, předpokladech a potřebách. Objevte je!

Zadejte Vaše datum narození:


Co znamená?

Více o Feng Shui »

BAGUA

 

Přejeďte po mapě a objevte Feng Shui v daných oblastech.

Feng Shui