Charakteristika znamení Krysa

« ZpětTi, kteří jsou narozeni v roce Krysy, jsou ambiciózní a upřímní. Krysa se nachází na prvním místě v čínském horoskopu, což to značí, že je lídr, průkopník a dobyvatel. Krysa je okouzlující, charismatická, vášnivá, praktická a pracovitá. Zatímco je Krysa obvykle vnímaná jako škůdce, v čínském horoskopu se vyzdvihuje její důvtip, schopnost shromažďovat a držet bohatství pohromadě. Krysa je velmi chytré a okouzlující znamení a symbolizuje štěstí. Krysa je vtipná, zábavná a starostlivá vůči těm, které považuje za své dobré přátele.


Krysa je energická, vynalézavá a přizpůsobivá; dokáže najít cestu z nesnází a přizpůsobit se jiným podmínkám. Jedinci narozeni v roce Krysy jsou velmi přátelští a mají vynikající přesvědčovací schopnosti. Krysu nejvíc motivují peníze a majetek, má ostrý jazyk a dobré komunikační schopni, které dokáže dobře využít. Za osobitým kouzlem a úsměvem může být Krysa velmi tvrdohlavá, manipulativní a mít vysoké nároky bez ohledu na cokoliv. Krysa se ráda učí pozorováním, ráda se dívá zvenčí dovnitř.


Je vždy pozorná a všechny informace si uchovává v hlavě. Nenávidí nudu, neustále hledá nové informace, poznatky nebo výzvy. Krysa má někdy tendenci přehánět. Je důležité dívat se na věci objektivně. Krysa by se měla vyhnut kouření, drogám a toxickým látkám. Krysa má málokdy dlouhotrvající přátelství.


Jejím nejvhodnějším partnerem je Buvol, Drak nebo Opice. Nejméně vhodným je pak Kůň.


Pozice v čínském horoskopu: 1.


Čínské jméno: Shu


Následující úřadující rok: 2020


Směr: sever


Roční období: zima


Měsíc: prosinec


Protějšek západního horoskopu: Střelec


Hodina narození: 23:00 až 00:59


Šťastný drahokam: granát


Šťastná barva: černá, červená, bíla


Šťastné číslo: 1, 11, 12


Polarita: Yang (muž)


Element: Voda


Pozitivní vlastnosti: prudký, inteligentní, charismatický, okouzlující, vtipný, pracovitý, přizpůsobivý, výmluvný, starostlivý


Negativní vlastnosti: tvrdohlavý, manipulativní, nejistý, mstivý, mazaný


Ideální povolání: hudebníci, spisovatelé, herci, poradci, výzkumní pracovníci, právníci, politici, projektanti, inženýři, manažeři, vedoucí, podnikatelé


Nejvíce kompatibilní znamení: Buvol, Krysa, Drak, Opice


Nejméně kompatibilní znamení: Ovce, Kůň


Známe osobnosti v roce Krysy: Marlon Brando, Gene Kelly, Hugh Grant, Gwyneth Paltrow, Cameron Diaz, William Shakespeare, Zubin Mehta, Daryl Hannah, Prince Charles, George Washington, Franklin Pierce


 

 
Emanuela

Emanuela

Minulé životy a karma, Práce s kyvadlem, Reiki na dálku, Výklad karet
Nerozumíte si s vlastním potomkem?
Pomohu vám získat jeho důvěru! Kartářka Ramona na tel.: 906 704 704!
jsem na telefonu VOLEJTE
Natan

Natan

Numerologie, Výklad karet
Hypotéka! Bojíte se rizika? Zvládnete splácení?
Na vše vám odpovím! Kartář a numerolog Natan na tel.: 906 704 704!
jsem na telefonu VOLEJTE
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

Čínská astrologie, čínské horoskopy, rady, typy a zajímavosti

 • Čínský rok ohnivé opice 2016

  V roce rudé ohnivé Opice se připravte na hektické tempo

  Osmého února začne podle čínského kalendáře rok rudé ohnivé Opice. Co od něj můžeme očekávat? Rozhodně mnoho příležitostí ve všech směrech, nové nápady a hlavně posun vpřed a to i v takových záležitostech, o kterých byste si netroufli přemýšlet anebo měli pocit, že šance na úspěch u nich není možná. Při vší improvizaci a elánu si však musíte dát pozor na riskování. Jakkoliv je rok Opice příležitostí k dosažení úspěchu, je nutné plánovat a přemýšlet, než se do něčeho pustíte. Příliš hazardní jednání naopak může přinést totální krach. Stejně tak si hlídejte, co slibujete, protože nesplněné sliby anebo nehezká slova na adresu druhých se vám vrátí přesně podle karmických zákonů – a v tomto roce s neobvyklou rychlostí.
  Více »

  autor článku: mm, čínský horoskop

 • Rok 2015 bude ve znamení dřevěné Kozy.

  Rok dřevěné Kozy klepe na dveře

  Přesně 19. února začíná astrologický čínský nový rok. Tentokrát se bude odehrávat ve znamení Kozy a to přesněji dřevěné Kozy. Co nás čeká a nemine podle čínského horoskopu?
  Více »

  autor článku: JOB

 • čínský horoskop 2014 kůň

  Rok dřevěného koně 2014 v čínském horoskopu

  Rok dřevěného koně začíná 31. ledna 2014 a bude trvat do 18. února 2015. Kůň je svou povahou šarmantní, galantní a pozorný. Má smysl pro humor a dokáže pobavit celou svou společnost. Má rád přímé a upřímné jednání, praktický způsob práce a celkovou nezávislost. Je však velmi náladový a křivdy si v sobě nosí velmi dlouho. Rok koně se bude odehrávat přesně v duchu této tradice. Podrobnosti vám prozradí Čínské horoskopy.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop

 • Základy bydlení podle Feng Shui

  Základy bydlení podle Feng Shui

  Plánujete vybavení nového bytu nebo domu a rádi byste se při tom řídili podle prastarého umění Feng Shui, ale nevíte, jak na to? Horoskop.cz vám s tím poradí. V následujícím článku si shrneme několik základních zásad pro bydlení podle Feng Shui, které vám významným způsobem pomohou harmonizovat váš domov.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 • Čínský rok Hada 2013

  Rok černého Hada 2013 v čínském horoskopu

  Podle čínského horoskopu je rok 2013 rokem Hada. Začíná 10. února 2013 a končí 30. ledna 2014. Had je šestým znamením čínského horoskopu a lze jej popsat jako záhadné, intuitivní, introspektivní a rafinované zvíře.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 • čínský horoskop, Feng Shui

  Čínský horoskop přináší Feng Shui rady pro měsíc říjen

  Říjnový kamenem je opál, klenot vzbuzující sympatie a soucit, podporující tok čistých myšlenek a důvěry. Legenda praví, že římský císař Konstantin nosil opál v koruně právě proto, že věřil, že jeho světlo v temnotě ochrání císařskou moc. Ještě starší pověsti dokonce tvrdí, že osoba, která nosí opál, se může stát neviditelnou.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 • Čínský horoskop představuje: Spaní podle feng-šuej

  Spánek patří mezi základní lidské potřeby. Aby byl co nejkvalitnější, měli byste respektovat určité zásady. Čínský horoskop vám poradí, jak k problematice správného spaní přistupuje stará čínská filosofie feng-šuej.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 • Čínský horoskop - rady na jaro

  Čínský horoskop radí, jak si udržet zdraví na jaře

  Chcete být zdraví po celé jaro? Čínská medicína má zaručené rady, co udělat, abyste své zdraví nejenom posílili, ale i udrželi pro další období roku. Čínský horoskop se s vámi o ně podělí. Získejte co nejvíc energie!
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 
 

Partnerská shoda
podle čínského horoskopu
„pán a sluha“

Vaše znamení:

Jaký je Váš element?

Váš Feng Shui element o vás prozradí informace o vaší osobnosti, síle, předpokladech a potřebách. Objevte je!

Zadejte Vaše datum narození:


Co znamená?

Více o Feng Shui »

BAGUA

 

Přejeďte po mapě a objevte Feng Shui v daných oblastech.

Feng Shui