Charakteristika znamení Kůň

« ZpětLidé narození v roce Koně, jsou populární a atraktivní pro opačné pohlaví. Touží po lásce a intimitě, co ale může být dvojsečná zbraň, protože se díky tomu Kůň cítí často v pasti. Jsou až drsně přitažlivé, co působí jako magnet na ostatní, a proto se Kůň nemůže stěžovat na nedostatek možností v lásce. Kůň má skoro vrozený instinkt pro romantiku a svádění, co mu umožňuje jednoduše a přirozeně vplout do vztahů.


Dá se říct, že Kůň je rozený svůdce. Mimo to lidé v tomto znamení disponují inteligencí, ostrým smyslem pro humor, a svou přítomností doslova vědí okouzlit a strhnout dav. Překvapivě, Kůň má tendenci cítit se méněcenný oproti jeho vrstevníkům, což je mylná představa, která způsobuje, že se nechá unášet z jedné společenské skupiny do druhé. Kůň nemá tendenci vnímat svět ze širokého spektra, ale místo toho následuje a vnímá jen vlastní představy, co může mít za následek předčasné ukončení vztahu, pracovního poměru nebo projektu.


Tito lidé skutečně vědí, jak povzbudit a motivovat ostatní a získat spoustu úspěchů. Jakmile najdou v sobě klid, dokážou kontrolovat svoje toulavé tendence a naučí se skutečně vážit si toho, co mají. Koně jsou lidé, kteří se milují toulat z jednoho místa na druhé, a dokážou být egoističtí a netrpěliví.


Nejlepším partnerem pro Koně je Ovce, Tygr nebo Pes. Naopak Krysa je méně vhodným partnerem.


Pozice v čínském horoskopu: 7.


Čínské jméno: Ma


Následující úřadující rok: 2014


Směr: jih


Roční období: léto


Měsíc: červen


Protějšek západního horoskopu: Blíženci


Hodina narození: 11:00 až 12:59


Šťastný drahokam: beryl


Šťastná barva: zelená


Šťastné číslo: 6, 7, 11


Polarita: Yang (muž)


Element: Oheň


Pozitivní vlastnosti: nadšený, silný, nezávislý, inteligentní, kreativní, atraktivní, okouzlující, optimistický, přímý, vtipný, lídr


Negativní vlastnosti: netaktní vzdorovitý, naivní, nejednotný, vznětlivý, vzpurný, netrpělivý


Ideální povolání: učitelé, lektoři, astrologové, duchovní rádci, vojenští důstojníci, podnikatelé, filozofové, manažeři, obchodníci, informační technologie, piloti


Nejvíce kompatibilní znamení: Kůň, Pes, Tygr, Ovce


Nejméně kompatibilní znamení: Buvol, Krysa


Známé osobnosti v roce Koně: Jackie Chan, Cindy Crawford, John Travolta, Paul McCartney, Janet Jackson, Mike Tyson, Sean Connery, Clint Eastwood, Barbra Streisand, Harrison Ford, Kathleen Turner, Isaac Newton, Linda Evans

 
Emanuela

Emanuela

Minulé životy a karma, Práce s kyvadlem, Reiki na dálku, Výklad karet
Nerozumíte si s vlastním potomkem?
Pomohu vám získat jeho důvěru! Kartářka Ramona na tel.: 906 704 704!
jsem na telefonu VOLEJTE
Denis

Denis

Astrologie, Numerologie
Zlomila vás ztráta zaměstnání? Co bude dál?
Odpovím vám! Tel.: 906 704 704! Astrolog Denis
jsem na telefonu VOLEJTE
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

Čínská astrologie, čínské horoskopy, rady, typy a zajímavosti

 • Čínský rok ohnivé opice 2016

  V roce rudé ohnivé Opice se připravte na hektické tempo

  Osmého února začne podle čínského kalendáře rok rudé ohnivé Opice. Co od něj můžeme očekávat? Rozhodně mnoho příležitostí ve všech směrech, nové nápady a hlavně posun vpřed a to i v takových záležitostech, o kterých byste si netroufli přemýšlet anebo měli pocit, že šance na úspěch u nich není možná. Při vší improvizaci a elánu si však musíte dát pozor na riskování. Jakkoliv je rok Opice příležitostí k dosažení úspěchu, je nutné plánovat a přemýšlet, než se do něčeho pustíte. Příliš hazardní jednání naopak může přinést totální krach. Stejně tak si hlídejte, co slibujete, protože nesplněné sliby anebo nehezká slova na adresu druhých se vám vrátí přesně podle karmických zákonů – a v tomto roce s neobvyklou rychlostí.
  Více »

  autor článku: mm, čínský horoskop

 • Rok 2015 bude ve znamení dřevěné Kozy.

  Rok dřevěné Kozy klepe na dveře

  Přesně 19. února začíná astrologický čínský nový rok. Tentokrát se bude odehrávat ve znamení Kozy a to přesněji dřevěné Kozy. Co nás čeká a nemine podle čínského horoskopu?
  Více »

  autor článku: JOB

 • čínský horoskop 2014 kůň

  Rok dřevěného koně 2014 v čínském horoskopu

  Rok dřevěného koně začíná 31. ledna 2014 a bude trvat do 18. února 2015. Kůň je svou povahou šarmantní, galantní a pozorný. Má smysl pro humor a dokáže pobavit celou svou společnost. Má rád přímé a upřímné jednání, praktický způsob práce a celkovou nezávislost. Je však velmi náladový a křivdy si v sobě nosí velmi dlouho. Rok koně se bude odehrávat přesně v duchu této tradice. Podrobnosti vám prozradí Čínské horoskopy.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop

 • Základy bydlení podle Feng Shui

  Základy bydlení podle Feng Shui

  Plánujete vybavení nového bytu nebo domu a rádi byste se při tom řídili podle prastarého umění Feng Shui, ale nevíte, jak na to? Horoskop.cz vám s tím poradí. V následujícím článku si shrneme několik základních zásad pro bydlení podle Feng Shui, které vám významným způsobem pomohou harmonizovat váš domov.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 • Čínský rok Hada 2013

  Rok černého Hada 2013 v čínském horoskopu

  Podle čínského horoskopu je rok 2013 rokem Hada. Začíná 10. února 2013 a končí 30. ledna 2014. Had je šestým znamením čínského horoskopu a lze jej popsat jako záhadné, intuitivní, introspektivní a rafinované zvíře.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 • čínský horoskop, Feng Shui

  Čínský horoskop přináší Feng Shui rady pro měsíc říjen

  Říjnový kamenem je opál, klenot vzbuzující sympatie a soucit, podporující tok čistých myšlenek a důvěry. Legenda praví, že římský císař Konstantin nosil opál v koruně právě proto, že věřil, že jeho světlo v temnotě ochrání císařskou moc. Ještě starší pověsti dokonce tvrdí, že osoba, která nosí opál, se může stát neviditelnou.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 • Čínský horoskop představuje: Spaní podle feng-šuej

  Spánek patří mezi základní lidské potřeby. Aby byl co nejkvalitnější, měli byste respektovat určité zásady. Čínský horoskop vám poradí, jak k problematice správného spaní přistupuje stará čínská filosofie feng-šuej.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 • Čínský horoskop - rady na jaro

  Čínský horoskop radí, jak si udržet zdraví na jaře

  Chcete být zdraví po celé jaro? Čínská medicína má zaručené rady, co udělat, abyste své zdraví nejenom posílili, ale i udrželi pro další období roku. Čínský horoskop se s vámi o ně podělí. Získejte co nejvíc energie!
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 
 

Partnerská shoda
podle čínského horoskopu
„pán a sluha“

Vaše znamení:

Jaký je Váš element?

Váš Feng Shui element o vás prozradí informace o vaší osobnosti, síle, předpokladech a potřebách. Objevte je!

Zadejte Vaše datum narození:


Co znamená?

Více o Feng Shui »

BAGUA

 

Přejeďte po mapě a objevte Feng Shui v daných oblastech.

Feng Shui