Charakteristika znamení Opice

« ZpětČlověk narozen v roce Opice může být charakterizován jako inteligentní a schopný. Opice je pozorným posluchačem a s lehkostí dokáže řešit složité situace. Opice jsou nápadní lidé, kteří rádi vzbuzují pozornost. Opice je nejvšestrannější znamení v čínském horoskopu. Tito lidé jsou často vynálezci, baviči a kreativní výtvarníci. Mají dobrý pozorovací talent dělat správná rozhodnutí.


Opice mají pružné myšlení a dokážou zvládnout jakýkoliv úkol. Jsou to spolehliví a čestní lidé, kteří uchovají Vaše tajemství. Jsou také čestní ve svých vztazích a jsou velice dobří v řešení problémů. Dokáží pečlivě a pozorně naslouchat a hledat řešení problému. Svět těchto lidí je plný energie. Opice jsou velice zvídavé a často mají pocit, že je třeba vyzkoušet všechno minimálně jednou.


Co se týče jídla, mají omezenou sebekontrolu. Mají rádi alkohol a jiné věci, které dokáží způsobit člověku určitý požitek. Milují večírky a nestává se, že by měli následně těžkou kocovinu nebo zlomené srdce. Toto znamení si nikdy otevřeně nepřizná chybu, jedině se stáhne do pozadí a nechá problém vyšumět. Opice by se měly snažit naučit myslet rozvážně a dokázat ocenit ostatní, protože celý svět se netočí pouze kolem nich. Opice je nadšená tím, že může něco dosáhnout, ale často bývá zrazená nebo zmatená.


Nejlepší partner pro Opici je Had, Drak nebo Krysa. Je vhodné se vyhnout Tygrovi.


Pozice v čínském horoskopu: 9.


Čínské jméno: Hou Zi


Následující úřadující rok: 2016


Směr: západ, jihozápad


Roční období: léto


Měsíc: srpen


Protějšek západního horoskopu: Lev


Hodina narození: 15:00 až 16:59


Šťastný drahokam: smaragd


Šťastná barva: bílá, purpurová


Šťastné číslo: 3, 8, 9, 15


Polarita: Yang (muž)


Element: Kov


Pozitivní vlastnosti: inteligentní a dobrý posluchač, nápaditý, univerzální, vtipný, čestný, spolehlivý, nezávislý, společenský, tolerantní, životaschopný


Negativní vlastnosti: neopatrný, neklidný, domýšlivý, příliš shovívavý, egoistický, povrchní, zlomyslný


Ideální povolání: herci, spisovatelé, zpěváci, inženýři, vynálezci ve výzkumu a vývoji, informační technologie, bankéři, účetní, prodavači, vědci


Nejvíce kompatibilní znamení: Opice, Krysa, Drak, Had


Nejméně kompatibilní znamení: Tygr, Prase


Známé osobnosti v roce Opice: Diana Ross, Tom Hanks, Michael Douglas, Chelsea Clinton, Jerry Hall, Elizabeth Taylor, Martina Navratilova, David Copperfield, Leonardo da Vinci, Ian Fleming

 
Emanuela

Emanuela

Minulé životy a karma, Práce s kyvadlem, Reiki na dálku, Výklad karet
Nerozumíte si s vlastním potomkem?
Pomohu vám získat jeho důvěru! Kartářka Ramona na tel.: 906 704 704!
jsem na telefonu VOLEJTE
Jasmína

Jasmína

Výklad karet
Okouzlila vás zadaná osoba? Nevíte, co dál?
Ráda vám poradím! Tel.: 906 704 704. Kartářka Jasmína
jsem na telefonu VOLEJTE
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

Čínská astrologie, čínské horoskopy, rady, typy a zajímavosti

 • Čínský rok ohnivé opice 2016

  V roce rudé ohnivé Opice se připravte na hektické tempo

  Osmého února začne podle čínského kalendáře rok rudé ohnivé Opice. Co od něj můžeme očekávat? Rozhodně mnoho příležitostí ve všech směrech, nové nápady a hlavně posun vpřed a to i v takových záležitostech, o kterých byste si netroufli přemýšlet anebo měli pocit, že šance na úspěch u nich není možná. Při vší improvizaci a elánu si však musíte dát pozor na riskování. Jakkoliv je rok Opice příležitostí k dosažení úspěchu, je nutné plánovat a přemýšlet, než se do něčeho pustíte. Příliš hazardní jednání naopak může přinést totální krach. Stejně tak si hlídejte, co slibujete, protože nesplněné sliby anebo nehezká slova na adresu druhých se vám vrátí přesně podle karmických zákonů – a v tomto roce s neobvyklou rychlostí.
  Více »

  autor článku: mm, čínský horoskop

 • Rok 2015 bude ve znamení dřevěné Kozy.

  Rok dřevěné Kozy klepe na dveře

  Přesně 19. února začíná astrologický čínský nový rok. Tentokrát se bude odehrávat ve znamení Kozy a to přesněji dřevěné Kozy. Co nás čeká a nemine podle čínského horoskopu?
  Více »

  autor článku: JOB

 • čínský horoskop 2014 kůň

  Rok dřevěného koně 2014 v čínském horoskopu

  Rok dřevěného koně začíná 31. ledna 2014 a bude trvat do 18. února 2015. Kůň je svou povahou šarmantní, galantní a pozorný. Má smysl pro humor a dokáže pobavit celou svou společnost. Má rád přímé a upřímné jednání, praktický způsob práce a celkovou nezávislost. Je však velmi náladový a křivdy si v sobě nosí velmi dlouho. Rok koně se bude odehrávat přesně v duchu této tradice. Podrobnosti vám prozradí Čínské horoskopy.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop

 • Základy bydlení podle Feng Shui

  Základy bydlení podle Feng Shui

  Plánujete vybavení nového bytu nebo domu a rádi byste se při tom řídili podle prastarého umění Feng Shui, ale nevíte, jak na to? Horoskop.cz vám s tím poradí. V následujícím článku si shrneme několik základních zásad pro bydlení podle Feng Shui, které vám významným způsobem pomohou harmonizovat váš domov.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 • Čínský rok Hada 2013

  Rok černého Hada 2013 v čínském horoskopu

  Podle čínského horoskopu je rok 2013 rokem Hada. Začíná 10. února 2013 a končí 30. ledna 2014. Had je šestým znamením čínského horoskopu a lze jej popsat jako záhadné, intuitivní, introspektivní a rafinované zvíře.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 • čínský horoskop, Feng Shui

  Čínský horoskop přináší Feng Shui rady pro měsíc říjen

  Říjnový kamenem je opál, klenot vzbuzující sympatie a soucit, podporující tok čistých myšlenek a důvěry. Legenda praví, že římský císař Konstantin nosil opál v koruně právě proto, že věřil, že jeho světlo v temnotě ochrání císařskou moc. Ještě starší pověsti dokonce tvrdí, že osoba, která nosí opál, se může stát neviditelnou.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 • Čínský horoskop představuje: Spaní podle feng-šuej

  Spánek patří mezi základní lidské potřeby. Aby byl co nejkvalitnější, měli byste respektovat určité zásady. Čínský horoskop vám poradí, jak k problematice správného spaní přistupuje stará čínská filosofie feng-šuej.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 • Čínský horoskop - rady na jaro

  Čínský horoskop radí, jak si udržet zdraví na jaře

  Chcete být zdraví po celé jaro? Čínská medicína má zaručené rady, co udělat, abyste své zdraví nejenom posílili, ale i udrželi pro další období roku. Čínský horoskop se s vámi o ně podělí. Získejte co nejvíc energie!
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 
 

Partnerská shoda
podle čínského horoskopu
„pán a sluha“

Vaše znamení:

Jaký je Váš element?

Váš Feng Shui element o vás prozradí informace o vaší osobnosti, síle, předpokladech a potřebách. Objevte je!

Zadejte Vaše datum narození:


Co znamená?

Více o Feng Shui »

BAGUA

 

Přejeďte po mapě a objevte Feng Shui v daných oblastech.

Feng Shui