Charakteristika znamení Pes

« ZpětLidé narozeni v roce Psa jsou známí jako upřímní, loajální a věrní lidé. Pes se vždy drží svých pevných etických kodexů. Obecně je vcelku důvěryhodný a skvělý, diskrétní a loajální přítel. Lidé narozeni v tomto roce jsou i vynikajícími posluchači. A tak se zdá, že motto Psa je: Žij správně, dohlížej na méně šťastné lidi a bojuj prosti nespravedlnosti vždy, když se objeví.


Pes může být poměrně tvrdohlavý a dogmatický. Lidé narozeni v roce Psa nepodlehnou vábení společenských klepet, místo toho jdou rovnou domů, diskutovat o tématech, které jsou pro ně důležitější. V této době se úzkoprsá povaha Psa nebo jeho tvrdohlavost můžou stát pochopitelnými. Pes má potíže zůstat klidným, když je v sázce zásadní problém. A proto může být také docela temperamentní. Výkyvy nálad charakterizují jeho citový život a potřebuje častokrát utéct, aby byl sám a aby se zotavil. Část problému je výsledkem toho, že Psa zatěžují jisté iracionální představy, které se mění v drobné úzkosti, které mohou zranit jeho city a vést k mrzutosti. Pes si musí na ostatní v průběhu času zvyknout a postupně se naučit jim důvěřovat. Bez důvěry jako základu, může být Pes odsuzující a krutý.  


Schopnosti jako rozpoznávat, vnímat a chápat dělají lidi v roce narození Psa skvělým podnikatelem. Co se týče lásky, má Pes často problém najít vhodného partnera. Pes musí pracovat na kontrole svých iracionálních obav, slevení z vysokých standardů, neboť mohou vést k  by odcizení těch, které miluje.


Nejvíce vhodným partnerem pro Psa je Zajíc, Tygr nebo Kůň. Raději se vyhněte Drakovi.  


Pozice v čínském horoskopu: 11.


Následující úřadující rok: 2018


Čínské jméno: Gou


Směr: západ, severozápad


Roční období: podzim


Měsíc: říjen


Protějšek západního horoskopu: Váhy


Hodina narození: 19:00 až 20:59


Šťastný drahokam: diamant


Šťastná barva: modrá


Šťastné číslo: 7, 10, 11, 19


Polarita: Yang (muž)


Element: Kov


Pozitivní vlastnosti: loajální, spolehlivý, velkorysý, trpělivý, inteligentní, čestný


Negativní vlastnosti: nervózní, náladový, neklidný, samolibý, pesimistický, kritický


Ideální povolání: příslušník policie, vymahatel práva, úředník, soudce, právník, učitel, lektor, politik, náboženský představitel, představitel ochranky


Nejvíce kompatibilní znamení: Pes, Kůň, Tygr, Zajíc


Nejméně kompatibilní znamení: Drak, Kohout


Známé osobnosti v roce Psa: Naomi Campbell, Madonna, George W. Bush, Sharon Stone, Sylvester Stallone, Andre Agassi, Michael Jackson, Claudia Schiffer, Mariah Carey, Mother Theresa, Winston Churchill, Sally Field, Bill Clinton, Prince William  

 
Emanuela

Emanuela

Minulé životy a karma, Práce s kyvadlem, Reiki na dálku, Výklad karet
Nerozumíte si s vlastním potomkem?
Pomohu vám získat jeho důvěru! Kartářka Ramona na tel.: 906 704 704!
jsem na telefonu VOLEJTE
Zina

Zina

Práce s kyvadlem, Výklad karet
Máte smůlu v lásce? Kdy nastane zlom?
Povím vám to, zavolejte mi! Tel.: 906 704 704! Kartářka Zina
jsem na telefonu VOLEJTE
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

Čínská astrologie, čínské horoskopy, rady, typy a zajímavosti

 • Čínský rok ohnivé opice 2016

  V roce rudé ohnivé Opice se připravte na hektické tempo

  Osmého února začne podle čínského kalendáře rok rudé ohnivé Opice. Co od něj můžeme očekávat? Rozhodně mnoho příležitostí ve všech směrech, nové nápady a hlavně posun vpřed a to i v takových záležitostech, o kterých byste si netroufli přemýšlet anebo měli pocit, že šance na úspěch u nich není možná. Při vší improvizaci a elánu si však musíte dát pozor na riskování. Jakkoliv je rok Opice příležitostí k dosažení úspěchu, je nutné plánovat a přemýšlet, než se do něčeho pustíte. Příliš hazardní jednání naopak může přinést totální krach. Stejně tak si hlídejte, co slibujete, protože nesplněné sliby anebo nehezká slova na adresu druhých se vám vrátí přesně podle karmických zákonů – a v tomto roce s neobvyklou rychlostí.
  Více »

  autor článku: mm, čínský horoskop

 • Rok 2015 bude ve znamení dřevěné Kozy.

  Rok dřevěné Kozy klepe na dveře

  Přesně 19. února začíná astrologický čínský nový rok. Tentokrát se bude odehrávat ve znamení Kozy a to přesněji dřevěné Kozy. Co nás čeká a nemine podle čínského horoskopu?
  Více »

  autor článku: JOB

 • čínský horoskop 2014 kůň

  Rok dřevěného koně 2014 v čínském horoskopu

  Rok dřevěného koně začíná 31. ledna 2014 a bude trvat do 18. února 2015. Kůň je svou povahou šarmantní, galantní a pozorný. Má smysl pro humor a dokáže pobavit celou svou společnost. Má rád přímé a upřímné jednání, praktický způsob práce a celkovou nezávislost. Je však velmi náladový a křivdy si v sobě nosí velmi dlouho. Rok koně se bude odehrávat přesně v duchu této tradice. Podrobnosti vám prozradí Čínské horoskopy.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop

 • Základy bydlení podle Feng Shui

  Základy bydlení podle Feng Shui

  Plánujete vybavení nového bytu nebo domu a rádi byste se při tom řídili podle prastarého umění Feng Shui, ale nevíte, jak na to? Horoskop.cz vám s tím poradí. V následujícím článku si shrneme několik základních zásad pro bydlení podle Feng Shui, které vám významným způsobem pomohou harmonizovat váš domov.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 • Čínský rok Hada 2013

  Rok černého Hada 2013 v čínském horoskopu

  Podle čínského horoskopu je rok 2013 rokem Hada. Začíná 10. února 2013 a končí 30. ledna 2014. Had je šestým znamením čínského horoskopu a lze jej popsat jako záhadné, intuitivní, introspektivní a rafinované zvíře.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 • čínský horoskop, Feng Shui

  Čínský horoskop přináší Feng Shui rady pro měsíc říjen

  Říjnový kamenem je opál, klenot vzbuzující sympatie a soucit, podporující tok čistých myšlenek a důvěry. Legenda praví, že římský císař Konstantin nosil opál v koruně právě proto, že věřil, že jeho světlo v temnotě ochrání císařskou moc. Ještě starší pověsti dokonce tvrdí, že osoba, která nosí opál, se může stát neviditelnou.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 • Čínský horoskop představuje: Spaní podle feng-šuej

  Spánek patří mezi základní lidské potřeby. Aby byl co nejkvalitnější, měli byste respektovat určité zásady. Čínský horoskop vám poradí, jak k problematice správného spaní přistupuje stará čínská filosofie feng-šuej.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 • Čínský horoskop - rady na jaro

  Čínský horoskop radí, jak si udržet zdraví na jaře

  Chcete být zdraví po celé jaro? Čínská medicína má zaručené rady, co udělat, abyste své zdraví nejenom posílili, ale i udrželi pro další období roku. Čínský horoskop se s vámi o ně podělí. Získejte co nejvíc energie!
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 
 

Partnerská shoda
podle čínského horoskopu
„pán a sluha“

Vaše znamení:

Jaký je Váš element?

Váš Feng Shui element o vás prozradí informace o vaší osobnosti, síle, předpokladech a potřebách. Objevte je!

Zadejte Vaše datum narození:


Co znamená?

Více o Feng Shui »

BAGUA

 

Přejeďte po mapě a objevte Feng Shui v daných oblastech.

Feng Shui