Charakteristika znamení Tygr

« ZpětTi, kteří jsou narozeni v roce Tygra, jsou rození vůdci. Tygr je velmi proměnlivá a přizpůsobivá osoba se silnou přírodní schopností, která může být občas zneužita. A proto jsou tito lidé buď silní vůdcové, nebo povstalci. Tygr může být hašteřivý a občas příliš agresivní, ale jeho vrozené charisma a šarm jsou dostatečným zmírněním jeho povahy, která by ho mohla dostat do problému, které mohou vzniknout z nedostatku trpělivosti.


Tygr je statečný a odvážný, a obvykle vyjde z boje jako vítěz, ať už je to v zasedací místnosti, nebo v domácnosti. Sváděni a lákaní, to jsou oblasti, kde se Tygr cítí jako král. Tygr je obdivuhodný a srdečný, má přirozené kouzlo, které je magnetem pro ostatní, a není to jenom o fyzické přitažlivosti. Tygr bude bojovat až do konce, pokud to skutečně stojí za to a oponenti jsou dost bystří na to, aby se báli této šelmy. Tygr je agresivní, ale přesto klidný, dobrosrdečný a přesto děsivý, statečný aby čelil nebezpečenství a přesto vstřícný, jemný a záhadný.


Miluje výzvy a překvapení, tak jak navštěvování podivných míst a poznávaní zajímavých lidí. Lidé kolem Tygra jsou snadno uchváceni jeho nadšením a způsobem života. Tygr najde zábavu v nepředvídatelném, a zatímco ostatní se raději stáhnou, Tygr se nebojí udělat krok dopředu a objevovat nové a neobvyklé věci. Tygr by se ale měl naučit umírněnosti ve všech věcech, a také jak využít svou velkou energii k prospěchu.


Tygr je agresivní, odvážný, upřímný a citlivý. Nejlepším partnerem pro Tygra jsou Vepř, Kůň, Pes. A nejméně vhodným partnerem je Opice.


Pozice v čínském horoskopu: 3. 


Čínské jméno: Hu


Následující úřadující rok: 2022


Směr: východ, severovýchod


Roční období: zima


Měsíc: únor


Protějšek západního horoskopu: Vodnář


Hodina narození: 03:00 až 04:59


Šťastný drahokam: safír


Šťastná barva: zelená


Šťastné číslo: 2, 3


Polarita: Yang (muž)


Element: Dřevo


Pozitivní vlastnosti: odvážný, nebojácný, nezávislý, silný, sebejistý, energický, obětavý, věrný, vůdce


Negativní vlastnosti: bezohledný, vznětlivý, sobecký, netrpělivý, impulzivní, agresivní, hádavý, vzpurný


Ideální povolání: herci, hudebníci, spisovatelé, manažeři, podnikatelé, cestovní agenti, letušky, politici, pracovníci v reklamě


Nejvíce kompatibilní znamení: Tygr, Kůň, Vepř, Pes


Nejméně kompatibilní znamení: Had, Opice


Známe osobnosti v roce Tygra: Tom Cruise, Michelle Yeoh, Demi Moore, Leonardo DiCaprio, Jodie Foster, Mel Brooks, Paula Abdul, Stevie Wonder, Karl Marx, Princess Anne, Queen Elizabeth II, Marilyn Monroe, Agatha Christie


 

 
Jasmína

Jasmína

Výklad karet
Okouzlila vás zadaná osoba? Nevíte, co dál?
Ráda vám poradím! Tel.: 906 704 704. Kartářka Jasmína
jsem na telefonu VOLEJTE
Zina

Zina

Práce s kyvadlem, Výklad karet
Máte smůlu v lásce? Kdy nastane zlom?
Povím vám to, zavolejte mi! Tel.: 906 704 704! Kartářka Zina
jsem na telefonu VOLEJTE
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

Čínská astrologie, čínské horoskopy, rady, typy a zajímavosti

 • Čínský rok ohnivé opice 2016

  V roce rudé ohnivé Opice se připravte na hektické tempo

  Osmého února začne podle čínského kalendáře rok rudé ohnivé Opice. Co od něj můžeme očekávat? Rozhodně mnoho příležitostí ve všech směrech, nové nápady a hlavně posun vpřed a to i v takových záležitostech, o kterých byste si netroufli přemýšlet anebo měli pocit, že šance na úspěch u nich není možná. Při vší improvizaci a elánu si však musíte dát pozor na riskování. Jakkoliv je rok Opice příležitostí k dosažení úspěchu, je nutné plánovat a přemýšlet, než se do něčeho pustíte. Příliš hazardní jednání naopak může přinést totální krach. Stejně tak si hlídejte, co slibujete, protože nesplněné sliby anebo nehezká slova na adresu druhých se vám vrátí přesně podle karmických zákonů – a v tomto roce s neobvyklou rychlostí.
  Více »

  autor článku: mm, čínský horoskop

 • Rok 2015 bude ve znamení dřevěné Kozy.

  Rok dřevěné Kozy klepe na dveře

  Přesně 19. února začíná astrologický čínský nový rok. Tentokrát se bude odehrávat ve znamení Kozy a to přesněji dřevěné Kozy. Co nás čeká a nemine podle čínského horoskopu?
  Více »

  autor článku: JOB

 • čínský horoskop 2014 kůň

  Rok dřevěného koně 2014 v čínském horoskopu

  Rok dřevěného koně začíná 31. ledna 2014 a bude trvat do 18. února 2015. Kůň je svou povahou šarmantní, galantní a pozorný. Má smysl pro humor a dokáže pobavit celou svou společnost. Má rád přímé a upřímné jednání, praktický způsob práce a celkovou nezávislost. Je však velmi náladový a křivdy si v sobě nosí velmi dlouho. Rok koně se bude odehrávat přesně v duchu této tradice. Podrobnosti vám prozradí Čínské horoskopy.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop

 • Základy bydlení podle Feng Shui

  Základy bydlení podle Feng Shui

  Plánujete vybavení nového bytu nebo domu a rádi byste se při tom řídili podle prastarého umění Feng Shui, ale nevíte, jak na to? Horoskop.cz vám s tím poradí. V následujícím článku si shrneme několik základních zásad pro bydlení podle Feng Shui, které vám významným způsobem pomohou harmonizovat váš domov.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 • Čínský rok Hada 2013

  Rok černého Hada 2013 v čínském horoskopu

  Podle čínského horoskopu je rok 2013 rokem Hada. Začíná 10. února 2013 a končí 30. ledna 2014. Had je šestým znamením čínského horoskopu a lze jej popsat jako záhadné, intuitivní, introspektivní a rafinované zvíře.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 • čínský horoskop, Feng Shui

  Čínský horoskop přináší Feng Shui rady pro měsíc říjen

  Říjnový kamenem je opál, klenot vzbuzující sympatie a soucit, podporující tok čistých myšlenek a důvěry. Legenda praví, že římský císař Konstantin nosil opál v koruně právě proto, že věřil, že jeho světlo v temnotě ochrání císařskou moc. Ještě starší pověsti dokonce tvrdí, že osoba, která nosí opál, se může stát neviditelnou.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 • Čínský horoskop představuje: Spaní podle feng-šuej

  Spánek patří mezi základní lidské potřeby. Aby byl co nejkvalitnější, měli byste respektovat určité zásady. Čínský horoskop vám poradí, jak k problematice správného spaní přistupuje stará čínská filosofie feng-šuej.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 • Čínský horoskop - rady na jaro

  Čínský horoskop radí, jak si udržet zdraví na jaře

  Chcete být zdraví po celé jaro? Čínská medicína má zaručené rady, co udělat, abyste své zdraví nejenom posílili, ale i udrželi pro další období roku. Čínský horoskop se s vámi o ně podělí. Získejte co nejvíc energie!
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 
 

Partnerská shoda
podle čínského horoskopu
„pán a sluha“

Vaše znamení:

Jaký je Váš element?

Váš Feng Shui element o vás prozradí informace o vaší osobnosti, síle, předpokladech a potřebách. Objevte je!

Zadejte Vaše datum narození:


Co znamená?

Více o Feng Shui »

BAGUA

 

Přejeďte po mapě a objevte Feng Shui v daných oblastech.

Feng Shui