Charakteristika znamení Vůl

« ZpětLidé narozeni v roce Vola jsou trpěliví, silní a inspirující pro ostatní. Vůl je rozený lídr, který je stálý a spolehlivý. Je seriózní a má to co potřebuje k dosažení úspěchu. Vůlse nevrhá bezhlavě do ničeho, důkladně vždy zváží, jaké jsou nejlepší kroky k tomu, aby úspěšně došel do konce své cesty. Věří v to, že se věci mají udělat správně napoprvé. Vůlpředstavuje prosperitu prostřednictvím sily, pevné vůle a tvrdé práce. Je spolehlivý, klidný a skromný, ale také trpělivý, neúnavný ve své práci a schopný snášet jakékoliv množství utrpení bez stěžování.


Mluví málo, ale je hodně inteligentní, a když je to skutečně nutné, dokáže být výmluvný. Vůl je milý, klidný a má dobré logické myšlení. Má zdravý rozum a nohama stojí pevně na zemi. Bezpečnost je jeho hlavní prioritou v životě a je připraven dlouho a tvrdě dřít, aby mohl poskytnout komfort a stabilitu sobě a své rodině. Vůl zbytečně nerozhazuje peníze, není schopný brát na sebe riziko půjček, protože ho to činí zbytečně nervózním. Vůl je poctivý a trpělivý a proto je vždy vítán mezi ostatními.


Má mnoho přátel, a pokus se cítí v bezpečí, je příjemně společenský a uvolněný. Může být také trochu tvrdohlavý, protože se mu líbí jen, když může vést a být lídrem on. Vůl je inteligentní, důvěryhodný a čestný, ale může být i kritický. Tato jeho vlastnost snadno odradí jeho přátelé a rodinu. Musí se naučit vážit a ocenit kvality druhých a poslouchat, co říkají. Dokáže být šťastný sám a přitom dokáže být také dobrý partner.


Nejvíce vhodný partner pro Vůl jsou Krysa Had, Kohout. A nejméně vhodný partner je Ovce.


Pozice v čínském horoskopu: 2.


Čínské jméno: Niu


Následující úřadující rok: 2021


Směr: sever, severovýchod


Roční období: zima


Měsíc: leden


Protějšek západního horoskopu: Kozoroh


Hodina narození: 01:00 až 02:59


Šťastný drahokam: onyx


Šťastná barva: žlutá, modrá


Šťastné číslo: 1, 2


Polarita: Yin (žena)


Element: Voda


Pozitivní vlastnosti: tvrdě pracující, spolehlivý, zodpovědný, čestný, starostlivý, inteligentní, pracovitý, praktický, trpělivý, analytické myšlení


Negativní vlastnosti: odsuzující, tvrdohlavý, dogmatický, netolerantní, excentrický, sobecký, neoblomný


Ideální povolání: interiéroví návrháři, architekti, inženýři, kreslíři, manažeři, bankéři, realitní agenti, doktoři


Nejvíce kompatibilní znamení: Vůl, Krysa, Had, Kohout


Nejméně kompatibilní znamení: Ovce, Kůň


Známe osobnosti v roce Vola: Meg Ryan, Bill Cosby, Kate Moss, Meryl Streep, Anthony Hopkins, Saddam Hussein, Adolph Hitler, Princess Diana of Wales, Charlie Chaplin, Bruce Springsteen, Peter Sellers, Jane Fonda, Margaret Thatcher


 

 
Jasmína

Jasmína

Výklad karet
Okouzlila vás zadaná osoba? Nevíte, co dál?
Ráda vám poradím! Tel.: 906 704 704. Kartářka Jasmína
jsem na telefonu VOLEJTE
Natan

Natan

Numerologie, Výklad karet
Hypotéka! Bojíte se rizika? Zvládnete splácení?
Na vše vám odpovím! Kartář a numerolog Natan na tel.: 906 704 704!
jsem na telefonu VOLEJTE
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

Čínská astrologie, čínské horoskopy, rady, typy a zajímavosti

 • Čínský rok ohnivé opice 2016

  V roce rudé ohnivé Opice se připravte na hektické tempo

  Osmého února začne podle čínského kalendáře rok rudé ohnivé Opice. Co od něj můžeme očekávat? Rozhodně mnoho příležitostí ve všech směrech, nové nápady a hlavně posun vpřed a to i v takových záležitostech, o kterých byste si netroufli přemýšlet anebo měli pocit, že šance na úspěch u nich není možná. Při vší improvizaci a elánu si však musíte dát pozor na riskování. Jakkoliv je rok Opice příležitostí k dosažení úspěchu, je nutné plánovat a přemýšlet, než se do něčeho pustíte. Příliš hazardní jednání naopak může přinést totální krach. Stejně tak si hlídejte, co slibujete, protože nesplněné sliby anebo nehezká slova na adresu druhých se vám vrátí přesně podle karmických zákonů – a v tomto roce s neobvyklou rychlostí.
  Více »

  autor článku: mm, čínský horoskop

 • Rok 2015 bude ve znamení dřevěné Kozy.

  Rok dřevěné Kozy klepe na dveře

  Přesně 19. února začíná astrologický čínský nový rok. Tentokrát se bude odehrávat ve znamení Kozy a to přesněji dřevěné Kozy. Co nás čeká a nemine podle čínského horoskopu?
  Více »

  autor článku: JOB

 • čínský horoskop 2014 kůň

  Rok dřevěného koně 2014 v čínském horoskopu

  Rok dřevěného koně začíná 31. ledna 2014 a bude trvat do 18. února 2015. Kůň je svou povahou šarmantní, galantní a pozorný. Má smysl pro humor a dokáže pobavit celou svou společnost. Má rád přímé a upřímné jednání, praktický způsob práce a celkovou nezávislost. Je však velmi náladový a křivdy si v sobě nosí velmi dlouho. Rok koně se bude odehrávat přesně v duchu této tradice. Podrobnosti vám prozradí Čínské horoskopy.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop

 • Základy bydlení podle Feng Shui

  Základy bydlení podle Feng Shui

  Plánujete vybavení nového bytu nebo domu a rádi byste se při tom řídili podle prastarého umění Feng Shui, ale nevíte, jak na to? Horoskop.cz vám s tím poradí. V následujícím článku si shrneme několik základních zásad pro bydlení podle Feng Shui, které vám významným způsobem pomohou harmonizovat váš domov.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 • Čínský rok Hada 2013

  Rok černého Hada 2013 v čínském horoskopu

  Podle čínského horoskopu je rok 2013 rokem Hada. Začíná 10. února 2013 a končí 30. ledna 2014. Had je šestým znamením čínského horoskopu a lze jej popsat jako záhadné, intuitivní, introspektivní a rafinované zvíře.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 • čínský horoskop, Feng Shui

  Čínský horoskop přináší Feng Shui rady pro měsíc říjen

  Říjnový kamenem je opál, klenot vzbuzující sympatie a soucit, podporující tok čistých myšlenek a důvěry. Legenda praví, že římský císař Konstantin nosil opál v koruně právě proto, že věřil, že jeho světlo v temnotě ochrání císařskou moc. Ještě starší pověsti dokonce tvrdí, že osoba, která nosí opál, se může stát neviditelnou.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 • Čínský horoskop představuje: Spaní podle feng-šuej

  Spánek patří mezi základní lidské potřeby. Aby byl co nejkvalitnější, měli byste respektovat určité zásady. Čínský horoskop vám poradí, jak k problematice správného spaní přistupuje stará čínská filosofie feng-šuej.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 • Čínský horoskop - rady na jaro

  Čínský horoskop radí, jak si udržet zdraví na jaře

  Chcete být zdraví po celé jaro? Čínská medicína má zaručené rady, co udělat, abyste své zdraví nejenom posílili, ale i udrželi pro další období roku. Čínský horoskop se s vámi o ně podělí. Získejte co nejvíc energie!
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 
 

Partnerská shoda
podle čínského horoskopu
„pán a sluha“

Vaše znamení:

Jaký je Váš element?

Váš Feng Shui element o vás prozradí informace o vaší osobnosti, síle, předpokladech a potřebách. Objevte je!

Zadejte Vaše datum narození:


Co znamená?

Více o Feng Shui »

BAGUA

 

Přejeďte po mapě a objevte Feng Shui v daných oblastech.

Feng Shui