Čínská astrologie, čínské horoskopy, rady, typy a zajímavosti

Rok dřevěného koně 2014 v čínském horoskopu

autor článku: čínský horoskop

 Rok dřevěného koně začíná 31. ledna 2014 a bude trvat do 18. února 2015. Kůň je svou povahou šarmantní, galantní a pozorný. Má smysl pro humor a dokáže pobavit celou svou společnost. Má rád přímé a upřímné jednání, praktický způsob práce a celkovou nezávislost. Je však velmi náladový a křivdy si v sobě nosí velmi dlouho. Rok koně se bude odehrávat přesně v duchu této tradice.Podrobnosti vám prozradí Čínské horoskopy.

 

Rok dřevěného koně bude rychlý, expanzivní a bujný. Prořítíme se jím cvalem. Odmění všechny s čestným smýšlením a smyslem pro disciplínu, neboť tu má kůň rád. Heslem roku 2014 bude týmová spolupráce. Pokud se chcete prosazovat, dělejte to v týmu, jinak nebudete tak moc úspěšní. Rok dřevěného koně se navíc báječně hodí pro cestování, večírky a společenské akce.

 

Kůň má rád úzké rodinné vztahy. Pokud se vrhnete do akcí se svou rodinou, může vám to přinést zaímavé výsledky a to nejen na poli osobních vztahů. V druhé polovině roku také bude čas na lásku. Kůň je velmi vášnivé znamení. Má cit pro romantiku, svádění, dokáže být velmi okouzlujícím partnerem.

 

Co nás čeká v roce 2014?

Rok koně bude rokem plným výzev. Při řešení problémů však nezapomeňte na praktičnost, flexibilnost a kretaivitu. V tomto roce bude platit víc než kdy jindy, že štěstí přeje připraveným. Tvrdá práce a kreativní inovace budou mít díky roku koně dlouhodobý pozitivní dopad.

 

Dávejte si však pozor na to, abyste nepřecenili své síly. Pokud na něco nestačíte, nebojte se požádat o pomoc. Pro relaxaci je ideální strávit pár dní v přírodě. Užijte si jí, kdykoliv se vám podaří prchnout z přetechnologizované civilizace.

 

V roce koně mohou na povrch vyplavat různá tajemství a temné stránky lidské povahy. Pokud však zůstanete upřímní a otevření ve svých citech, dočkáte se mimořádné odměny ve formě svobody a uzdravení. Ve vzduchu je navíc láska. Rok koně je mimořádně vhodným rokem pro to, aby váš romantický vztah postoupil na mnohem vyšší úroveň. Manželství uzavřená v tomto roce budou šťastná a velmi stabilní.

 

Jednotlivá znamění v roce koně

Tygr, kůň a pes: Čeká vás spousta štěstí a podpory. Můžete se těšit na zábavu s přáteli, cestování a nové příležitosti. Rok koně bude pro vás mimořádně úspěšný. Nebojte se podělit o své myšlenky. Svůj vliv můžete šířit i prostřednictvím sociálních sítí.

 

Krysa, drak a opice: Více si hrajte a méně pracujte. V roce koně  budete hýřit dobrými nápady a to vás bude lákat k převzetí opratí. Raději se neujímejte vedení a dál pracujte v týmu. Uvidíte, že tak budete mnohem více úspěšní.

Buvol, had a kohout: Obrňte se trpělivostí a odhodláním. Máte skvělou intuici a neměli byste se bát se jí řídit. Tento rok je pro vás ideální, pokud se věnujete vědecké práci nebo výzkumu. 

 

Králík, koza a prase: V tomto roce všichni ocení vaši laskavost. Hrajete sice tichou, ale velmi významnou roli v každé týmové aktivitě. Nebojte se čelit svému životu naplno a rok koně pro vás bude rokem radosti.

 

Roky koně: 1918 (Země), 1930 (Kov), 1942 (Voda), 1954 (Dřevo), 1966 (Oheň), 1978 (Země), 1990 (Kov), 2002 (Voda), 2014 (Dřevo)

 

Celebrity narozené v roce koně:

Louisa May Alcott, Chopin, Davy Crockett, Ella Fitzgerald, Aretha Franklin, Sandra Day OConnor, Rembrandt, Teddy Roosevelt, Sir Isaac Newton, Barbara Streisand, Cindy Crawford, Cynthia Nixon, Denzel Washington, Harrison Ford, Jason Biggs, Jackie Chan, Jerry Seinfeld, John Travolta, Leonard Bernstein, Oprah Winfrey, Paul McCartney, Rembrandt, Ashton Kutcher, Emma Watson, Josh Hartnett, Katie Holmes, Kristen Stewart, Kobe Bryant.

 
 

Partnerská shoda
podle čínského horoskopu
„pán a sluha“

Vaše znamení:

Jaký je Váš element?

Váš Feng Shui element o vás prozradí informace o vaší osobnosti, síle, předpokladech a potřebách. Objevte je!

Zadejte Vaše datum narození:


Co znamená?

Více o Feng Shui »

BAGUA

 

Přejeďte po mapě a objevte Feng Shui v daných oblastech.

Feng Shui