Čínská astrologie, čínské horoskopy, rady, typy a zajímavosti

Rok dřevěné Kozy klepe na dveře

autor článku: JOB

Koza představuje symbol míru, harmonie, průzračnost v myšlenkách i činech a také kompromis. Je zástupcem energii Yin. Nálada v roce 2015 by se tudíž měla obecně řídit těmito charakteristikami. I když jsme v roce 2014 často slyšeli o tom, že se blíží válka a že odpočítávání dalšího konfliktu mocností už začalo, díky roku Kozy by se měla situace stabilizovat a všechny tyto hrozby by měly být pokud ne zcela zažehnány, tak minimálně oddáleny.

Lidé narození v roce Kozy jsou umělecky založení, laskaví, inspirativní, kreativní a velmi empatičtí.  Oceňují krásu ve všech jejich podobách a jsou znalci všech výhod, které jim život nabízí. Vynikají především v uměleckých oborech. Smysl svého života většinou objeví až později, po třicátém roce.

V Číně osmička symbolizuje štěstí, Koza je osmé znamení čínského zvěrokruhu. Tři Kozy dohromady jsou symbolem jara. Pokud se v rodině narodily tři děti ve znamení Kozy, znamenalo to extrémní štěstí. Kozy mají v přírodě přirozenou schopnost přežít i náročnější podmínky. Lidé v tomto znamení jsou mnohem silnější, než to na první pohled vypadá. Koze nikdo nemusí říkat, co má dělat, nezůstane v práci, kterou nesnáší, ani se nedá donutt ke kompromisu. Jde vždy svou vlastní cestou.

Rok 2015 nám velí použít mentální schopnosti, které vždy zvítězí nad hrubou silou. Ti, kteří se této změně nepřizpůsobí, zůstanou mimo dění. Čínský rok dřevěné Kozy pozitivně ovlivní vše. Pronikne do všech oblastí našeho života. Největší turbulence nás čekají v období Draka od 20. března do 20. dubna, a pak v období Buvola od 22. prosince do 20. ledna. 


Roky Kozy:
1919, 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015, 2027, 2039


Celebrity narozené v roce Kozy: 
Frida Kahlo, Gene Hackman, George Harrison, Heath Ledger, Julia Roberts, Julio Iglesias, Kate Hudson, Kevin Costner, Leonard Nimoy, Mark Twain, Matt Leblanc, Mel Gibson, Michelangelo, Mick Jagger, Mikhail Gorbachov, Nicole Kidman, Robert De Niro, Rosario Dawson, Rudolph Valentino, Vinny Castilla, Whoopi Goldberg.

 
 

Partnerská shoda
podle čínského horoskopu
„pán a sluha“

Vaše znamení:

Jaký je Váš element?

Váš Feng Shui element o vás prozradí informace o vaší osobnosti, síle, předpokladech a potřebách. Objevte je!

Zadejte Vaše datum narození:


Co znamená?

Více o Feng Shui »

BAGUA

 

Přejeďte po mapě a objevte Feng Shui v daných oblastech.

Feng Shui