Čínská astrologie, čínské horoskopy, rady, typy a zajímavosti

V roce rudé ohnivé Opice se připravte na hektické tempo

autor článku: mm, čínský horoskop

Další varování platí pro neuvážené zacházení s penězi. Přestože rok ohnivé Opice má obecně pozitivní ladění, v případě nerozvážného utrácení a investování hrozí ztráty. Jestliže však budete opět uplatňovat rozvahu a rozum, máte velkou šanci na zlepšení finanční situace. Nadcházející rok je o velkých příležitostech v této oblasti a nabízí možnost nejen vydělat, ale také uspořit slušnou sumu peněz. Serióznost je nutné uplatnit i ve vztazích s lidmi okolo a v partnerské oblasti. Pak dojde v roce 2016 k posílení vazeb a nezadaní mají obrovskou šanci najít spřízněnou duši a vhodného partnera, možná i na celý život. Flirtování, dobrodružství a povrchní známosti nenacházejí v roce Opice příliš tolerance a ve výsledku mohou přinést trpké ovoce.

Oblast kariéry bude dalším teritoriem, kde budou přicházet šance a nové nabídky. Jako u ostatních oblastí je třeba uplatnit pravidlo vyváženosti odvahy a rozvahy. Tedy nebát se a jednat, ale předtím dobře přemýšlet a vyvarovat se rychlosti a zbrklosti. To platí i při podepisování nejrůznějších dokumentů a smluv. A komu bude přát štěstí nejvíce? Všem těm, kdo pracují jako vědci či v tvůrčích oborech, jako např.  spisovatelé, hudebníci, pracovníci v reklamě apod.

Celková energie roku rudé ohnivé Opice bude yangová, tedy dynamická a bude přát změnám. Mohou to být často změny velmi zásadní, jako například odchod do zahraničí, stěhování, zcela nová profese anebo partner. Ochranu budou mít zajištěnu zejména ti, kteří budou v hektickém tempu tohoto roku zachovávat rozvahu, nebudou šmahem odmítat rady ostatních a budou zodpovědní. Kdo nebude sobecký a pomůže potřebným, vrátí se mu jeho konání také v dobrém a to přesně v té oblasti, kde zlepšení či prosperitu nejvíce potřebuje. Rok rudé ohnivé Opice skončí 27. ledna 2017.
 

 
 

Partnerská shoda
podle čínského horoskopu
„pán a sluha“

Vaše znamení:

Jaký je Váš element?

Váš Feng Shui element o vás prozradí informace o vaší osobnosti, síle, předpokladech a potřebách. Objevte je!

Zadejte Vaše datum narození:


Co znamená?

Více o Feng Shui »

BAGUA

 

Přejeďte po mapě a objevte Feng Shui v daných oblastech.

Feng Shui