FENG SHUI

Feng Shui Dřevo
Jste osobností Dřeva. Zvláštní znaky této osobnosti jsou dobré rozhodovací schopnosti, idealismus, představivost, soucit, schopnost vytvořit změnu. Častokrát podnikáte odvážné kroky a jste to vy, kdo iniciuje nové projekty. Dokážete se soustředit, být aktivní a hnát se za svým cílem. Běžné pocity a vlastnosti osobnosti Dřeva jsou laskavost, pocit napětí, kritizování sebe i ostatních, pocit beznaděje, lítosti a potlačování zlosti, která vede k zmaření náklonnosti. Pocity růstu a rozpínaní se, které ve Feng shui pocházejí z místnosti plné svěžích rostlin a čerstvých květin, jsou pro Vás velmi dobré. Přidání rostlin nebo květin do Vašeho domova nebo kanceláře bude znamenat štěstí.

Cesty k úspěchu
Je pro Vás výzvou se naučit, jak proměnit hněv na laskavost, zatím co děláte práci, která bude prospěšná hlavně pro druhé. Uspějete jako lídr a tím, že budete vyjadřovat svůj idealismus.

Rysy osobnosti Dřeva
Emoce: hněv
Planeta: Jupiter
Čínská znamení: Tygr, Zajíc, Drak
Směr: Východ
Roční období: Jaro, čas na sazení semínek, nový růst a nový začátek
Klima: Větrné
Feng Shui krajina: Hora s výrazně zaobleným vrcholem
Feng Shui tvar budovy: Válcová struktura, jako popelnice
Feng Shui místnost: Kuchyně, protože dřevo nasytí oheň při vaření
Feng Shui objekty: Nábytek a doplňky vyrobené ze dřeva, dřevěné obložení a obklady, dřevěné podlahy a střešní krytiny a textilie vyrobené z přírodních vláken, jako je bavlna, konopí a hedvábí. Dřevo taky reprezentují čalouněné textilie a nástěnné koberce s květinovým vzorem, vnitřní i venkovní rostliny, jemné a umělé květiny. Vizuální umění, které znázorňuje krajinky, zahrady, rostliny, stromy a květy, symbolizuje osobnost Dřeva stejně tak, jak zelené a modré barvy, včetně tyrkysové.
Feng Shui symbol: Blankytný drak
Feng Shui láska: Potřebujete ve Vašich vztazích to, co přesně Dřevo reprezentuje, rast, rozpínaní a dobrodružství. Ujistěte se, že umístníte zdravou rostlinu nebo svěží květinu do Vašeho rohu lásky (úplně napravo od vstupu do místnosti). Ideálních je pro Vás taky pár svícnu se zelenými svíčkami.Jaké je Vaše znamení a element podle čínského horoskopu?

Zadejte Vaše datum narození:

Čínská astrologie, čínské horoskopy, rady, typy a zajímavosti

 • Čínský rok ohnivé opice 2016

  V roce rudé ohnivé Opice se připravte na hektické tempo

  Osmého února začne podle čínského kalendáře rok rudé ohnivé Opice. Co od něj můžeme očekávat? Rozhodně mnoho příležitostí ve všech směrech, nové nápady a hlavně posun vpřed a to i v takových záležitostech, o kterých byste si netroufli přemýšlet anebo měli pocit, že šance na úspěch u nich není možná. Při vší improvizaci a elánu si však musíte dát pozor na riskování. Jakkoliv je rok Opice příležitostí k dosažení úspěchu, je nutné plánovat a přemýšlet, než se do něčeho pustíte. Příliš hazardní jednání naopak může přinést totální krach. Stejně tak si hlídejte, co slibujete, protože nesplněné sliby anebo nehezká slova na adresu druhých se vám vrátí přesně podle karmických zákonů – a v tomto roce s neobvyklou rychlostí.
  Více »

  autor článku: mm, čínský horoskop

 • Rok 2015 bude ve znamení dřevěné Kozy.

  Rok dřevěné Kozy klepe na dveře

  Přesně 19. února začíná astrologický čínský nový rok. Tentokrát se bude odehrávat ve znamení Kozy a to přesněji dřevěné Kozy. Co nás čeká a nemine podle čínského horoskopu?
  Více »

  autor článku: JOB

 • čínský horoskop 2014 kůň

  Rok dřevěného koně 2014 v čínském horoskopu

  Rok dřevěného koně začíná 31. ledna 2014 a bude trvat do 18. února 2015. Kůň je svou povahou šarmantní, galantní a pozorný. Má smysl pro humor a dokáže pobavit celou svou společnost. Má rád přímé a upřímné jednání, praktický způsob práce a celkovou nezávislost. Je však velmi náladový a křivdy si v sobě nosí velmi dlouho. Rok koně se bude odehrávat přesně v duchu této tradice. Podrobnosti vám prozradí Čínské horoskopy.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop

 • Základy bydlení podle Feng Shui

  Základy bydlení podle Feng Shui

  Plánujete vybavení nového bytu nebo domu a rádi byste se při tom řídili podle prastarého umění Feng Shui, ale nevíte, jak na to? Horoskop.cz vám s tím poradí. V následujícím článku si shrneme několik základních zásad pro bydlení podle Feng Shui, které vám významným způsobem pomohou harmonizovat váš domov.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 • Čínský rok Hada 2013

  Rok černého Hada 2013 v čínském horoskopu

  Podle čínského horoskopu je rok 2013 rokem Hada. Začíná 10. února 2013 a končí 30. ledna 2014. Had je šestým znamením čínského horoskopu a lze jej popsat jako záhadné, intuitivní, introspektivní a rafinované zvíře.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 • čínský horoskop, Feng Shui

  Čínský horoskop přináší Feng Shui rady pro měsíc říjen

  Říjnový kamenem je opál, klenot vzbuzující sympatie a soucit, podporující tok čistých myšlenek a důvěry. Legenda praví, že římský císař Konstantin nosil opál v koruně právě proto, že věřil, že jeho světlo v temnotě ochrání císařskou moc. Ještě starší pověsti dokonce tvrdí, že osoba, která nosí opál, se může stát neviditelnou.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 • Čínský horoskop představuje: Spaní podle feng-šuej

  Spánek patří mezi základní lidské potřeby. Aby byl co nejkvalitnější, měli byste respektovat určité zásady. Čínský horoskop vám poradí, jak k problematice správného spaní přistupuje stará čínská filosofie feng-šuej.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 • Čínský horoskop - rady na jaro

  Čínský horoskop radí, jak si udržet zdraví na jaře

  Chcete být zdraví po celé jaro? Čínská medicína má zaručené rady, co udělat, abyste své zdraví nejenom posílili, ale i udrželi pro další období roku. Čínský horoskop se s vámi o ně podělí. Získejte co nejvíc energie!
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 
 

Partnerská shoda
podle čínského horoskopu
„pán a sluha“

Vaše znamení:

Jaký je Váš element?

Váš Feng Shui element o vás prozradí informace o vaší osobnosti, síle, předpokladech a potřebách. Objevte je!

Zadejte Vaše datum narození:


Co znamená?

Více o Feng Shui »

BAGUA

 

Přejeďte po mapě a objevte Feng Shui v daných oblastech.

Feng Shui