FENG SHUI

Feng Shui Oheň
Jste osobností Ohně. Osobnost v Ohni je zcela přímá. Osobnostní rysy v Ohni jsou láska, vášeň, vedení lidí, duchovnost, porozumění, dynamika, agresivita, intuice, rozum a expresivita. Běžné pocity a vlastnosti osobnosti v Ohni jsou nadšení, radost, marnivost, žárlivost, frustrace, lítost ze ztráty lásky a zklamání ve vztazích.
Osobnost v Ohni může být zábavná a impulzivní, pokud jste náchylní k rozptýlení. Ve Feng Shui jste známy hlavně díky Vašemu eklektickému vkusu. Užíváte si dekorování s unikátními uměleckými kousky a pokladů z celého světa.

Cesty k úspěchu
Pro Vás je výzvou sdílet radost a smích bez myšlenky na odměnu. Můžete být v pokušení dopřát si dávku arogance, ale uspějete tím, že se místo toho stanete štědrým a dobrosrdečným člověkem. Zkušenosti v lásce, soucit, zábava, radost a potěšení jsou pro Vás doslova léčící.

Rysy osobnosti Ohně
Emoce: Štěstí
Planeta: Mars, ohnivě červená planeta
Čínská znamení: Had, Kůň, Ovce
Směr: Jih
Roční období: Léto, čas tepla, růstu a nejvíce horka
Klima: Horké
Feng Shui krajina: Špičatá hora
Feng Shui tvar budovy: Ostrá špičatá střecha
Feng Shui místnost: Obývací pokoj
Feng Shui objekty: Jakýkoliv druh světelného zařízení, včetně elektrických světel a lamp, svíček, olejových lamp, přírodního světla, nebo krbu. Divoká zvířata, domácí zvířata, a časti zvířat jako kožešiny, peří, vlna nebo kosti, také reprezentují osobnost v Ohni.
Symbol: Červený Fénix
Feng Shui láska: Chcete ve Vašich vztazích přesně to, co reprezentuje oheň, vášeň, vzrušení a akci. Ujistěte se, že umístníte červené věci ve Vašem rohu lásky (úplně napravo od vstupu do místnosti). Pokud nemáte krb, ideální pro Váš roh lásky budou taky svícny s červenými svíčkami.Jaké je Vaše znamení a element podle čínského horoskopu?

Zadejte Vaše datum narození:

Čínská astrologie, čínské horoskopy, rady, typy a zajímavosti

 • Čínský rok ohnivé opice 2016

  V roce rudé ohnivé Opice se připravte na hektické tempo

  Osmého února začne podle čínského kalendáře rok rudé ohnivé Opice. Co od něj můžeme očekávat? Rozhodně mnoho příležitostí ve všech směrech, nové nápady a hlavně posun vpřed a to i v takových záležitostech, o kterých byste si netroufli přemýšlet anebo měli pocit, že šance na úspěch u nich není možná. Při vší improvizaci a elánu si však musíte dát pozor na riskování. Jakkoliv je rok Opice příležitostí k dosažení úspěchu, je nutné plánovat a přemýšlet, než se do něčeho pustíte. Příliš hazardní jednání naopak může přinést totální krach. Stejně tak si hlídejte, co slibujete, protože nesplněné sliby anebo nehezká slova na adresu druhých se vám vrátí přesně podle karmických zákonů – a v tomto roce s neobvyklou rychlostí.
  Více »

  autor článku: mm, čínský horoskop

 • Rok 2015 bude ve znamení dřevěné Kozy.

  Rok dřevěné Kozy klepe na dveře

  Přesně 19. února začíná astrologický čínský nový rok. Tentokrát se bude odehrávat ve znamení Kozy a to přesněji dřevěné Kozy. Co nás čeká a nemine podle čínského horoskopu?
  Více »

  autor článku: JOB

 • čínský horoskop 2014 kůň

  Rok dřevěného koně 2014 v čínském horoskopu

  Rok dřevěného koně začíná 31. ledna 2014 a bude trvat do 18. února 2015. Kůň je svou povahou šarmantní, galantní a pozorný. Má smysl pro humor a dokáže pobavit celou svou společnost. Má rád přímé a upřímné jednání, praktický způsob práce a celkovou nezávislost. Je však velmi náladový a křivdy si v sobě nosí velmi dlouho. Rok koně se bude odehrávat přesně v duchu této tradice. Podrobnosti vám prozradí Čínské horoskopy.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop

 • Základy bydlení podle Feng Shui

  Základy bydlení podle Feng Shui

  Plánujete vybavení nového bytu nebo domu a rádi byste se při tom řídili podle prastarého umění Feng Shui, ale nevíte, jak na to? Horoskop.cz vám s tím poradí. V následujícím článku si shrneme několik základních zásad pro bydlení podle Feng Shui, které vám významným způsobem pomohou harmonizovat váš domov.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 • Čínský rok Hada 2013

  Rok černého Hada 2013 v čínském horoskopu

  Podle čínského horoskopu je rok 2013 rokem Hada. Začíná 10. února 2013 a končí 30. ledna 2014. Had je šestým znamením čínského horoskopu a lze jej popsat jako záhadné, intuitivní, introspektivní a rafinované zvíře.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 • čínský horoskop, Feng Shui

  Čínský horoskop přináší Feng Shui rady pro měsíc říjen

  Říjnový kamenem je opál, klenot vzbuzující sympatie a soucit, podporující tok čistých myšlenek a důvěry. Legenda praví, že římský císař Konstantin nosil opál v koruně právě proto, že věřil, že jeho světlo v temnotě ochrání císařskou moc. Ještě starší pověsti dokonce tvrdí, že osoba, která nosí opál, se může stát neviditelnou.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 • Čínský horoskop představuje: Spaní podle feng-šuej

  Spánek patří mezi základní lidské potřeby. Aby byl co nejkvalitnější, měli byste respektovat určité zásady. Čínský horoskop vám poradí, jak k problematice správného spaní přistupuje stará čínská filosofie feng-šuej.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 • Čínský horoskop - rady na jaro

  Čínský horoskop radí, jak si udržet zdraví na jaře

  Chcete být zdraví po celé jaro? Čínská medicína má zaručené rady, co udělat, abyste své zdraví nejenom posílili, ale i udrželi pro další období roku. Čínský horoskop se s vámi o ně podělí. Získejte co nejvíc energie!
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 
 

Partnerská shoda
podle čínského horoskopu
„pán a sluha“

Vaše znamení:

Jaký je Váš element?

Váš Feng Shui element o vás prozradí informace o vaší osobnosti, síle, předpokladech a potřebách. Objevte je!

Zadejte Vaše datum narození:


Co znamená?

Více o Feng Shui »

BAGUA

 

Přejeďte po mapě a objevte Feng Shui v daných oblastech.

Feng Shui