FENG SHUI

Feng Shui Země
Ve Feng Shui jste osobností Země. Osobnostní rysy, které představují Zem, jsou stabilita, praktičnost, spolehlivost, pracovitost, empatie, upřímnost a prozíravost. Pocity a vlastnosti osobnosti Země jsou zamyšlenost, strach, ohleduplnost, instinktivní povědomí a reflexe. Osobnost Země si cení přátelství a je známá starostlivostí o ně. Ve Feng Shui milujete komfort, útulný pokoj s tlustými koberci, plný nábytek a ozdobné dekorace. Ale můžete mít tendenci shromažďovat příliš mnoho předmětů a vytvořit tak nepořádek. Když jste v nerovnováze, nezačínejte se sbíráním a shromažďováním věcí. Nesnažte se získat pocit bezpečí tím, že se obklopíte těmito věcmi.

Cesty k úspěchu
Vaši výzvou je ctít a sdílet Vaši sympatickou povahu a empatické zkušenosti s ostatními. Ale měli byste se naučit, jak to udělat s jasnými hranicemi. Když se snažíte udržovat rovnováhu, starejte se především o sebe, nejen o ostatní. Uspět Vám pomůže meditace a to, že posilníte sami sebe fyzicky, psychicky i duchovně. Silný element Země Vám pomůže přijímat různé životní situace a rozšířit Váš okruh znalostí.

Rysy osobnosti Země
Emoce: Sympatie
Planeta: Saturn
Čínská znamení: Všech dvanáct znamení jsou z elementu Země
Směr: Střed
Roční období: Posledních 18 dní z každého ročního období, protože to jsou dny přechodu
Klima: Vlhké
Feng Shui krajina: Malá hora s plochým vrcholem
Feng Shui tvar budovy: Plochá střecha na vrcholu čtvercového nebo obdélníkového domu
Feng Shui místnost: Jídelna
Feng Shui objekty: Všechny druhy keramiky, nádob a váz, stejně jako keramické kousky a hliněné doplňky. Vizuální umění, které znázorňuje zemitou krajinu, jako jsou pole a přírodní prostředí reprezentující zemi, tak jako žluté, okrové a zlaté barvy.
Feng Shui symbol: Černo bílý jing-jang symbol
Feng Shui láska: Ve Vašich vztazích chcete to, co reprezentuje Zemi, bezpečnost, komfort a stabilitu. Použijte útulné textury a tkaniny na Vaši postel. Ve Vaší ložnici se bude taky ideálně vynímat pěkný tlustý plyšový koberec. Zlatá barva je pro Vás šťastná, proto umístněte zlaté předměty do Vašeho rohu lásky (úplně napravo od vstupu do místnosti). Pro Váš roh lásky jsou taky ideální čiré voskové svíčky.Jaké je Vaše znamení a element podle čínského horoskopu?

Zadejte Vaše datum narození:

Čínská astrologie, čínské horoskopy, rady, typy a zajímavosti

 • Čínský rok ohnivé opice 2016

  V roce rudé ohnivé Opice se připravte na hektické tempo

  Osmého února začne podle čínského kalendáře rok rudé ohnivé Opice. Co od něj můžeme očekávat? Rozhodně mnoho příležitostí ve všech směrech, nové nápady a hlavně posun vpřed a to i v takových záležitostech, o kterých byste si netroufli přemýšlet anebo měli pocit, že šance na úspěch u nich není možná. Při vší improvizaci a elánu si však musíte dát pozor na riskování. Jakkoliv je rok Opice příležitostí k dosažení úspěchu, je nutné plánovat a přemýšlet, než se do něčeho pustíte. Příliš hazardní jednání naopak může přinést totální krach. Stejně tak si hlídejte, co slibujete, protože nesplněné sliby anebo nehezká slova na adresu druhých se vám vrátí přesně podle karmických zákonů – a v tomto roce s neobvyklou rychlostí.
  Více »

  autor článku: mm, čínský horoskop

 • Rok 2015 bude ve znamení dřevěné Kozy.

  Rok dřevěné Kozy klepe na dveře

  Přesně 19. února začíná astrologický čínský nový rok. Tentokrát se bude odehrávat ve znamení Kozy a to přesněji dřevěné Kozy. Co nás čeká a nemine podle čínského horoskopu?
  Více »

  autor článku: JOB

 • čínský horoskop 2014 kůň

  Rok dřevěného koně 2014 v čínském horoskopu

  Rok dřevěného koně začíná 31. ledna 2014 a bude trvat do 18. února 2015. Kůň je svou povahou šarmantní, galantní a pozorný. Má smysl pro humor a dokáže pobavit celou svou společnost. Má rád přímé a upřímné jednání, praktický způsob práce a celkovou nezávislost. Je však velmi náladový a křivdy si v sobě nosí velmi dlouho. Rok koně se bude odehrávat přesně v duchu této tradice. Podrobnosti vám prozradí Čínské horoskopy.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop

 • Základy bydlení podle Feng Shui

  Základy bydlení podle Feng Shui

  Plánujete vybavení nového bytu nebo domu a rádi byste se při tom řídili podle prastarého umění Feng Shui, ale nevíte, jak na to? Horoskop.cz vám s tím poradí. V následujícím článku si shrneme několik základních zásad pro bydlení podle Feng Shui, které vám významným způsobem pomohou harmonizovat váš domov.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 • Čínský rok Hada 2013

  Rok černého Hada 2013 v čínském horoskopu

  Podle čínského horoskopu je rok 2013 rokem Hada. Začíná 10. února 2013 a končí 30. ledna 2014. Had je šestým znamením čínského horoskopu a lze jej popsat jako záhadné, intuitivní, introspektivní a rafinované zvíře.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 • čínský horoskop, Feng Shui

  Čínský horoskop přináší Feng Shui rady pro měsíc říjen

  Říjnový kamenem je opál, klenot vzbuzující sympatie a soucit, podporující tok čistých myšlenek a důvěry. Legenda praví, že římský císař Konstantin nosil opál v koruně právě proto, že věřil, že jeho světlo v temnotě ochrání císařskou moc. Ještě starší pověsti dokonce tvrdí, že osoba, která nosí opál, se může stát neviditelnou.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 • Čínský horoskop představuje: Spaní podle feng-šuej

  Spánek patří mezi základní lidské potřeby. Aby byl co nejkvalitnější, měli byste respektovat určité zásady. Čínský horoskop vám poradí, jak k problematice správného spaní přistupuje stará čínská filosofie feng-šuej.
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 • Čínský horoskop - rady na jaro

  Čínský horoskop radí, jak si udržet zdraví na jaře

  Chcete být zdraví po celé jaro? Čínská medicína má zaručené rady, co udělat, abyste své zdraví nejenom posílili, ale i udrželi pro další období roku. Čínský horoskop se s vámi o ně podělí. Získejte co nejvíc energie!
  Více »

  autor článku: čínský horoskop, JOB

 
 

Partnerská shoda
podle čínského horoskopu
„pán a sluha“

Vaše znamení:

Jaký je Váš element?

Váš Feng Shui element o vás prozradí informace o vaší osobnosti, síle, předpokladech a potřebách. Objevte je!

Zadejte Vaše datum narození:


Co znamená?

Více o Feng Shui »

BAGUA

 

Přejeďte po mapě a objevte Feng Shui v daných oblastech.

Feng Shui